Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? Ez lenne az én...

Mit jelent ez? Ez lenne az én jövőm? Vagy csak a tudatalattim feltárja előttem a félelmeimet? Ti mit gondoltok? Várom a véleményeiteket!

Figyelt kérdés
Régebben azt álmodtam, hogy találkoztam a jövőbeli önmagammal. Valaki, akit nem láttam, még csak nem is éreztem, csupán a tudat volt, hogy ott van, a jobb oldalamon haladva elvezetett egy régi, koszos, rozzant kis szobába, ahol a jövőbeli én lakott. A jövőbeli énem kb. 30 év körüli lehetett. Elhízott, szegény, nincstelen senki. Legrosszabb, hogy senkije nem volt, se család, se gyerekek, se barátok, még egy kutya vagy macska se. Rettenetesen kétségbeesetten, amikor mindezt álmomban megláttam. Megkérdeztem a jövőbeli önmagamtól, hogy hogy jutottam ideáig? A válasz csak egy váll lendítés volt, és annyi, hogy nem tudom. Mit jelenthet ez? Ez lenne az én jövőm? Vagy csak a tudatalattim feltárja előttem a félelmeimet? Régóta fglalkoztat ez a dolog? Ti mit gondoltok? Várom a véleményeiteket!!!
2011. márc. 30. 02:33
 1/9 anonim válasza:

Hát nekem is volt ilyen, az én esetemben nagyon remélem hogy a tényleges jövőt mutatja, neked pedig remélem hogy nem! Volt már olyan álmom is hogy írtunk egy dogát még általánosban és úgy éreztem hogy nagyon rossz lett és utána azt álmodtam hogy 5-ös lesz és az lett!!!

Ugyhogy én hiszek ezekben, de remélem neked nem ez lesz a jövőd!!!! :D

2011. márc. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy írtál. Hát remélem én is, hogy nem ez lesz a jövőm. Nem zárkózok el a tudományos magyarázattól sem, de az ezoterikus (ha ez rá a jó kifejezés) válasz is érdekel. Várom a véleményeiteket. Ti mit gondoltok erről?
2011. márc. 30. 04:49
 3/9 anonim válasza:
100%
ha hiszel ezekben a dolgokban,akkor talán vedd figyelmeztetésnek!lehet,hogy rossz irányba idultál el mostanában!
2011. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos, hogy így fogod végenzi, talán amikor ezt álmodtad, akkoriban féltél attól, hogy ilyen lesz, vagy netán figyelmeztető álom ez, hogyha így folytatod (mondjuk nem tanulsz, egészségtelenül élsz) így végezheted.
2011. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet igazad van! Csak tudod néha megálmodom a dolgokat, na nem nagy dolgokat, csak néhány apróságot. És ez miatt megijedtem nem kicsit, hanem nagyon. Ez mellett meg annyira életszerű és hatásos volt, hogy jól rám ijesztett.
2011. márc. 30. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álom azt jelenti, hogy ha nincs előtted határozott cél, nem tudod pontosan, hová akarsz jutni és merre indulj, akkor rosszra fordulhat a sorsod.Az álom még időben figyelmeztetett arra, hogy mindíg rendet kell tartanod a gondolataidban, érzéseidben, életedben.
2011. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem csak néha van álmom elég ritkán,de ha álmodok akkor mindig valami "üzenetet" kapok vagy útmutatást hogy mit hogy kéne csinálnom vagy hogy mi lesz mert nekem pl nem 1x volt olyan hogy megálmodtam valamit és bekövetkezett!! Szerintem azt láttad ami bekövetkezett volna ha nem tudod meg!!Figyelmeztetést kaptál...Amúgy csak érdekességként mondom hogy a legenda szerint István király álmában megjelent Gábriel és ő ajánlotta fel neki a koronát...én abban hiszek hogy Isten küldi az álmokat figyelmeztetésként, útmutatóként hogy min változtassunk vagy mit hogy csináljunk...
2011. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint ez egyfajta figyelmeztetés, hogy ne következzen be az, amiről álmodtam?
2011. júl. 1. 01:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!