Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogyha egy...

Mit jelent az hogyha egy szuper óriás organizmusról álmodok ami tudatosan vadászik emberekre és a sok csápja közül hogyha egy is hozzád ér akkor elkábít és furcsa álmokat ad és így fel se tűnik hogy közben élve megemészt?

Figyelt kérdés

már máskor is álmodtam róla, ez olyan mint egy többszereplős film, én nem vagyok benne, az érdekes az volt hogy amikor most álmodtam nem néztem végig az egészet hanem rájöttem hogy ezt már láttam és részeket amiket korábban megálmodtam tudatosan áthajtottam mintha kazettán tekernék.

az egésznek az volt a lényege hogy soha se lehet tudni hogy mikor esznek és mikor menekülsz a szörny elől. úgy nézett ki mint egy óriási sejt csápokkal és néhány fogakkal teli szájjal. egy kutató bázison játszódott 3 főszereplő volt egy férfi és egy nő akik folyamatosan menekültek és egymást ébresztették fel meg mentették meg amikor a szörny eltudta kapni őket és volt egy aki meg egy tengeralattjáróban volt amit a szörny bekebelezett de nem tudta megemészteni. + egy csomó extra ember akik meg meghalnak. az egész egy víz alatti kutatóbázison játszódott és a szörny nagy része egy medencében volt ahonnan ki tőrt. Azt hiszem valami ember mutálódott ilyen szörnnyé arra nem emlékszem hogy hogyan. Máskor más köntösben már álmodtam ezzel a lénnyel de ez így már párszor visszatért.


2011. márc. 30. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
ilyen álom az álomban volt az egész(mielött aszondjátok hogy eredet még nem láttam csak olvastam róla majd meg akarom nézni) meg eszembe jutott még az hogy mintha Cthulu feelingje lenne az egésznek.
2011. márc. 30. 21:03
 2/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy heveny pofozkodás törékeny áldozata leszel
2011. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nézel egy kicsit túl sok tv-t?:D
2011. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem nézek tv-t
2011. márc. 30. 21:11
 5/7 anonim válasza:
Inkább álmodjál szuper óriás orgazmusról !!!
2011. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja az kéne. nem kell aggódni miután felébredtem ebből és visszaaludtam utána már csak csöcsöket láttam.
2011. márc. 30. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

1. Nyisd meg a startmenüt

2. Vezérlőpult

3.Programok telepítése és törlése

4. Keresd ki az EA games SPORE lénylabort és Uninstalláld

5. meny oda a DVD s polchoz

6. vedd le a jurassic parkot

7. dobd a földre

8. taposs rá

9. dobd ki a törmelékét a lemeznek

10.kész!

2011. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!