Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Eléggé érdekes és fura.

Figyelt kérdés

Tegnap meg ma(azért így írom mert tegnap este 9-től ma hajnal 7-ig)azt álmodtam,hogy elmentem a nagymamámmal valahova nyaralni és a tengerbe voltunk és sétáltunk kifelé mert azt mondták földrengés várható.Bementünk a szállodánka majd kisidő múlva megjelent Isten,az emberek pedig letérdelve egy kört alkotva hajoltak meg előtte(Isen volt a kör közepébe)és mindenki meghalt sorban és én maradtam utóljára meg az apukám(aki egyébként nem él velem)majd mi is meghaltunk és "éreztem" ahogy a lelkem távozik a testemből és az ablakon akartam kirepülni épp,de anya felébresztett.És olyan szabadnak éreztem magamat miközben kilépett a lelkem a testemből.

És még volt ugyanez az álom,csak nem nagyon függ össze.Az volt,hogy Londonban élek most a valóságban,és az álmomban visszamentem Miskolcra a régi sulimba meglátogatni a többieket.Aztán ott láttam apát,de elbújtam előle(ő otthon lakik én meg angliában anyával)és aztán észrevett és megsértődött amiért elbújtam előle.Aztán próbáltam bocsánatot kérni tőle de elviharzott.

És ezután jött a "másik" álom.

Bocsi ha túl hosszú lett.


2011. ápr. 5. 17:27
 1/4 anonim válasza:
sokat ettél.. nem kell mindenbe belemagyarázni minden kakit
2011. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hú de vicces vagy....idióta -.-
2011. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
am kérdező vagyok csak nem volt kedvem a lillyssel belépni
2011. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmod nagyon összetett és bonyolult, ahhoz hogy meg értsd vissza kell emlékezned a kiskorodra, gondolok itt emlékekre a nagyszüleidről. Nem véletlenül jöhetett ez fel, talán a nagymamád vagy egy nő nemű rokonod segíteni akar neked, vagy meg akar valamire tanítani, esetleg rá akar valamire világítani.

A leírás második része az összetettebb része a dolgoknak. Utalva az előző leírásra, az iskola motívum talán a tudatlanság, a butaság, a degeneráltság szimbóluma. Valószínűleg azért bújtál el apádtól, mert tudat alatt szégyellted magad, amiért ekkora hulladék vagy.

Visszautalva az első leírásra, valamint egyesítve a kettőt, talán most már tisztul a kép, hogy a halál és a tudatlanság, valamint az apa szimbólum egy dolgot jelenthet csak.

Menj oda apádhoz, térdelj le elé, és könnybe lábadt szemekkel kérd meg rá, hogy LŐJJÖN TARKÓN, MERT ILYEN IDIÓTA VAGY.

2011. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!