Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent? Nagyon...

Ez az álom mit jelent? Nagyon fura

Figyelt kérdés
ez lenne ez az álom apukámmal elmentünk horgászni az amanazaszba(nem tom hogy irják)elkezdtünk hajozni be felé a vízbe egyszer találtunk egy hejet ami jőnak tünt meg is áltunk le raktunk mindent ahogy kell éa aztán ijen krokodil féléket foktuk kicsiket az egyik meg harapott de nem törödtünk vele aztán meg jött szerintem az anya és le harapta a lábam ennyire emlékszem
2011. máj. 12. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Az álom belső tartalmát csak egy magasabb értelmi szinttel megáldott egyén tudja megfejteni, de szerencsédre itt vagyok én.


A horgászás a szövegírással metaforája, és allegórikusan belevisz egy neked elképzelhető világba.

a horgászás közben a fogott krokodilok jelképezik a betűket és a szavakat, és azt, h milyen ádáz küzdelmet folytatsz velük.

sajnos hiába harapnak, nem fogalakozol velük, szemérmetlenül róvod a papírra a helyesírási hibákat, csak ak ér nagyobb fájdalom (a a lábad elvesztése), ha vki megjelenik, és szembesít a krokodilokkal (mondatokkal) folytatott reménytelen küzdelmedről.

2011. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első: LOL xD


Egyébként az álmod nem jelent semmit, mindenki szokott hülyeségeket álmodni.

2011. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amanazaszbaxDDDDDD (amazonas)

hejet(helyet)

ijen(ilyen)

2011. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

sztem nem magyar órákat kért már bocs(:

és sztem nem jelent semmit.(:

2011. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolson kivul mindegyik egy kis roha____dt gec_____________i
2011. jún. 20. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!