Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Ekkora pókkal álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy éjszaka volt kb este 8 óra őszi idő gépezés után megyek ki a konyhába anyu főz én meg az asztalhoz érek és 1 nagyon nagy pók egy madárpók méretű ( pók ) ott van az asztalon , és mikor meg pillantom el kezd engem követni és én nagyon félek a pókoktól szaladgálok össze vissza ő meg csak közeledik és a végén be jöttem a szobámba 1 nehéz dobozért amivel utánna ki mentem és le ütöttem , arra is emléxem hogy elsőnek nem halt meg 3x kellet rá ütnöm és a végén amikor le vettem rólla a dobozt olyan volt mintha a pók papírból lett volna és még annyit szeretnék hozzá tenni hogy a pók nem 1 normális természetes pók volt hanem barna színű volt és a lábai felett kockák voltak fehér kockák borzalom álom volt. 176F Sry a helyesírás problémákért nem arra figyeltem most !
2011. máj. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy a pók valahol az anyaságot szimbolizálja, vagy a termékenységet. Szóval valami ilyesmi irányú dolgot.

Próbáld meg így értelmezni.

Egyszer régen én is álmodtam egy hatalmas pókkal. De én nem féltem tőle hanem jó érzés volt. Azt hiszem akkor mondta ezt valaki.

34N

2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mentalist ***** válasza:
Nekem három napja elszökött egy méretes madárpókom azóta sem lett meg talán már felétek jár.
2011. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krudy Gyula almos konyv .
2011. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és bocsi 17/F akartam csak 176ra sikerült annyi éves soha nem leszek XD
2011. máj. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!