Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hatalmas madarakkal álmodtam....

Cho-CoLatte kérdése:

Hatalmas madarakkal álmodtam. Elég furcsa dolgok voltak benne. Jelent valamit, vagy csak "álom"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A városban voltunk pár barátommal(fogalmam sincs kik voltak, ébren nem ismerem őket) és az égen egy nagy gólyát láttunk, meg valami fura madarat (az is nagyon nagy volt de szerintem a valóságban olyan madár nincsen). Ez a kettő mindig együtt volt. (ja és a nagyot úgy értsétek, hogy ilyen 5m magas..) Később egy hatalmas fehérfejű rétisas is megjelent meg valami színben és formában hasonló angyalszerű lény (tollai voltak, meg mintha emberi arca lett volna, női). Arról beszéltünk, hogy miért fél a sastól (mert az gyorsabb nála és erősebb de nem nagyobb). Aztán esett az eső (ami nem víz volt hanem narancssárga madárkaki...) Fogalmam sincs miért álmodtam ekkora hülyeséget Oo Meg volt még pár furcsa dolog... de sztem ennyi is elég :S
2011. jún. 1. 09:22
 1/3 anonim válasza:

Üsd be vagyis keresd ki az álmoskönyvből:


[link]

2011. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gólya? =gyerek.A sas-gonosz némber(anyós?) -likvidálni akarja
2011. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

madár

- Szabad szellem, önálló gondolkodás.

oké de akkor ezt hogy értsem?

2011. jún. 1. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!