Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Beteljesült álom, hogy lehet?

Beteljesült álom, hogy lehet?

Figyelt kérdés

A pár napja azt álmodtam, hogy kint az buszváróban ültem és vártam a buszt. Megérkezett a busz, felültem, és megláttam egy lányt, akibe azonnal szerelmes lettem. Odamentem hozzá, és beszélgettünk, elmondta a nevét, hogy hány éves, merre megy, stb. Itt véget ért az álom.

Reggel felébredtem és akkor gondolkoztam el mit álmodtam. Majd kimentem a buszhoz, jött a busz, felültem és megpillantottam azt a lányt, aki az álmomban volt. Az előtt még soha nem láttam. Élőben ott már nem mertem odamenni hozzá, annyira megdöbbentem. De ha még egyszer meglátom a buszon, tuti hozzászólok.

Ez hogy történhetett meg? Még most sem hiszem el, hogy róla álmodtam, aztán egyszer csak megjelent az életemben.


2011. jún. 16. 02:05
 1/6 anonim válasza:
23%
Te vagy a kiválasztott. Sorsod egyesíteni a magyarságot a portyázó cigány hordák ellen!
2011. jún. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Az álom a tudatalatti üzenete.Legközelebb menj oda ahhoz a lányhoz, elintéznivalótok valótok lehet egymással.
2011. jún. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, elgépeltem,az egyik "valótok" fölösleges
2011. jún. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt ugy hivjak hogy deja vu(dezsávű). általában egy másodpercet álmodunk meg de en álmodtam már meg egy-két percet is egy esküvöböl. ez teljesen normális de ha tetszik a lány akkor legközelebb menj oda hozzá
2011. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 brena ***** válasza:
Szerintem szólítsd meg :) Nekem is volt egy álmom, amit kb.3 évvel ezelőtt láttam, rá 2 évre teljesült.
2011. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az ilyesmi nem ritka, nekem már többször is volt ilyen, de az ismerőseim közt is. Általában nem túl jelentős dolgok voltak, de előfordult olyan is, hogy igenis fontos volt. Ha megálmodtad a lányt, akkor biztos fontos szerepe lesz még az életedben!

És ha megálmodtad a nevét, próbáld ki, hogy azon szólítod :)

2011. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!