Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy nagyon beteg álmom volt....

Egy nagyon beteg álmom volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem, hogy anyummal feküdtünk az ágyon, ő olvasott, én néztem a TV-t és közben maszturbáltam. Majd megszólítottam, és semmi szó nélkül ő is kezdte verni nekem. A következő pillanatban már rajta voltam. Aztán a következő kép az annyi, hogy egy nagyon-nagyon széles úton, mintha repülőtér lett volna, egy autóval mentünk a sötétben és ekkor felébredtem.


Ez mit jelenthet? És hogy kerül ilyen az álmomba? Soha nem fantáziáltam anyámról, eszembe sem jutott, hogy vele...


17/F


2011. jún. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz ezen. Álmunkban furán működik az agyunk, sötét vagy épp groteszk dolgokat hoz ki a napi eseményekből. Az, hogy egyszer ilyet álmodtál, önmagában semmit nem jelent, ettől még egészséges, normális ember lehetsz és az Anyukáddal való kapcsolatod is lehet teljesen normális. Ha ez gyakran ismétlődik, akkor gond van, de ha soha többet, akkor felejtsd el! :)
2011. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy több ilyen nem lesz! Rohadsz szarul ébredtem.
2011. jún. 20. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A következő sorokat nem viccnek szánom, tehát úgy olvasd.Jó ideig ne végezz önkielégítést tévézés közben, főleg, ha az anyu otthon van, te pedig attól félsz, hogy esetleg megzavar.Persze, hogy gondolsz közben arra is, hogy milyen jó lenne, ha ezt olyan valaki csinálná neked, akit szeretsz, és a tudatalatti nem tesz különbséget a szeretet és a szerelem között, csak a vágyat teljesíti.Ezért,jobb volna úgy" mozizni", hogy konkrét személy legyen vágyaid tárgya, de azt már ne én mondjam meg,hogy ki...Remélem, segítettem.
2011. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rossz gondolat, de semmit, próbáld elfelejteni
2011. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!