Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Elég fura álom volt és hosszúúúú Miért álmodok ilyen furcsaságokat össze? Fontos.

Figyelt kérdés
Először egy autóban a hátsó ülésen ülök, elől pedig két jóképű, helyes srácakiketnem ismerek. Az utcában víz van, de csak az utca feléig. A fiúk alszanak. Kilököm őket, majd elhajtok. ők jönnek utánam. Először a piros autóval, majd biciklivel menekülök előlük, lehajtok vele egy magas lépcsőről.Hirtelen megjelenik egy lány és ő is menekül velem, de őt sem ismerem.Bemegyünk egy hosszú házba, ami valamiféle múzeum vagy nagy ház volt rengeteg szobával. Minden szobából ajtó volt a másikra. a végén volt egy ház ahol a másik lány kiment, én pedig a másik irányba mentem. ott is volt két lehetőség egy ajtó, ahol benyitottam és ott a wc volt majd a másik irányba mentem. Ott is szobák voltak, de már a közelemben voltak a fiúk és üldöztek. egyik szoba tele volt ággyal, ahol sok lány volt pizsamában, a fiúk pedig 2-3 szobával hátrébb futottak utánam. Megkértem a lányokat, rejtsenek el, megtették. kimentem a később a kijáratom, ott ahol a másik lány kiment. A srácok pedig a ház másik végén álltak megint elkezdtek utánam futni, csak megint megjelent az az idegen lány. Futunk a házak között, majd az utolsó ház után volt kb. 5-10 méter rét utána volt a határ. ott állt egy srác. A lány hirtelen megint eltűnt. megkérdeztem a srácot, hogy átmehetek-e a határon, mert üldöznek. és ha igen akkor a fiúk nem jöhetnek át utánam. Át is mentem, megöleltük egymást a sráccal, de őt sem ismerem. Nagyon tetszett és én is neki. Kiderült, hogy ő az ország királya. Megjött a két ülödöző, majd elmentek. később megint megjelentek ugyanott csak már egy csapattal. átjöttek a határon és üldöztek minket. mi kézen fogva futottunk előttük réten majd az erdőn át. hirtelen eltűnt a csapat. Mi visszamentünk a határhoz és az utolsó ház kerítése mögött elsétáltunk a határral párhuzamosan. Újra megjelent az üldöző csapat és mi elrejtőztünk a ház mögött, de ránktaláltak. és ekkor felébredtem
2011. jún. 25. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom elég hosszú, és nagyon furcsa. Előre is kösziii:)
2011. jún. 25. 21:11
 2/4 anonim válasza:
Ez tnyleg furi. Igazából az álmokról sokféle dolgot terjesztene. Hogy ezek valóra fognak válni. sokan azt mondják (és szerintem ez az igaz) hogy az álmok az aznapi dolgokat dolgozzák fel. Lehet hogy láttál 2 idegen srácot tegnap, meg egy piros autót, és lehet h vmit olvastál v láttál a királyokról. s igy összerakott az agyad egy ilyen töténetet. én is szoktam furcsákat álmodni :)
2011. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem értek annyira az álmokhoz de lehet hogy valami miatt ideges vagy, vagy sokat foglalkozol egy rossz dologgal , vagy egy régebbi rossz élmény és így próbálja a tudatalattid feldolgozni.
2011. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom Fraydot.
2011. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!