Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez a visszatérő...

Miért van ez a visszatérő álom, már nagyon zavar?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kb. két hetente álmodom azt, hogy a barátom elhagy, megcsal stb...Fogalmam sincs mért, 4 éve járunk már 1 éve együtt lakunk szerelmes belém én is belé.Féltékeny típus vagyok, de nincs mire.

Szóval ez a visszatérő álom már nagyon zavar, ilyenkor sírva kelek vagy csak simán zaklatottan és ez az egész napomra kihatással van.Nem hiszek a természetfeletti csodákban de mi van ha ez már egy jel?Jel, méghozzá arra, hogy ez a kapcsolat aktualitását vesztette?

Kérlek segítsetek....Köszönöm!


2011. júl. 6. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, biztosan megcsal, 100, hogy van valakije.


Most ezt a választ vártad, gondolom.


Ami teljesen hülyeség, mert az álmaid nem mutatnak meg semmi jövőbeli eseményt, meg semmi extra jelentése nincs. Ha sokat parázol tőle, akkor azzal fogsz álmodni, ennyi. Aztán egy ilyen álom miatt még többet görcsölsz rajta. (Y) Olyannyira, hogy gyakorikérdéseken is megkérdezed.


Szerintem ha tudod, hogy nincs mire féltékenykedni, akkor erre ne egy álom adjon okot.


Az a te bajod, hogy túl jól megvagytok, nincs probléma, amin agyalhatnál, ezért kreálsz magadnak.

2011. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hááát azért elég sokat veszekszünk...Meg aztán ott van az is (amit nem írtam le), hogy nagyon sokszor előfordult velem, hogy miközben történt az esemény tudtam, hogy én már egyszer ezt átéltem, és tényleg beugrik, hogy álmomban ugyan így történt minden.Még azt is tudom, hogy mit fognak mondani.Jó tudom, hogy ez nem különös, ilyen mással is van de akkor is...Félek...
2011. júl. 6. 23:02
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszodat :)
2011. júl. 6. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Amitől a legjobban félsz,az megmutatkozik az álmodban.Vigyázz,mert amitől fél az ember,az mindig bekövetkezik.Úgyhogy nyugodj meg!!!
2011. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát most ez aztán nagyon hasznos volt köszi szépen....Amitől fél az ember az bekövetkezik???Én tudod hány olyan dologtól tartok amit soha de soha nem akarok átélni?De ezzel szerintem nem csak én vagyok így....
2011. júl. 6. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy, bekövetkezik amitől félsz. Nem tudtad, hogy volt már világ vége is? 95-ben volt az első világ vége aztán 2000-ben aztán meg 2005-ben, és legközelebb 2012-ben lesz. Amúgy, ha nem tudod irányítani magad, akkor úgy fogsz tenni (még ha nem is akarsz) hogy ne következzen be. Próbáld meg kiverni a fejedből.
2011. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem csak saját tapasztalat alapján írom...de szerintem van igazságalapja...oké,persze nézet kérdése,de nagyon sok minden bekövetkezett az én életemben is,amitől nagyon féltem...
2011. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak véletlenek...de ennyi? egymás után... :O
2011. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!