Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy terhes...

Azt álmodtam, hogy terhes vagyok! Mit jelent ez? (Lejjebb lent )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy terhes vagyok, a páromtól.

Először csak nagy hasam volt, aztán már láttam is a kisbabánkat szőke zöld szemű kislány volt. És Lédának hívták. A párom is szőke, zöld szemű.

A párom 31 éves én 18, idővel szeretnénk kisbabát, de nem most. De nagyon sokat beszélünk róla mostanában.

Én még addig nem szeretnék gyereket míg le nem érettségiztem, bár a párom már most nagyon szeretne.

Mit jelenthet ez az álom?

Azért van, mert valóban teherbe eshettem, vagy mert, sokat beszélünk róla?

Ismertek olyan embereket akik megálmodták, és valóban azok voltak?

Én most nagyon megijednék, ha az lennék, hisz még hátra van az érettségi.


2011. júl. 22. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt kiválóan rossz kategóriába raktad gratula
2011. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Egy 31 éves ember szerintem hagyjon téged békén a gyerek dologgal és különben is nem akarsz élni még? Fiatal vagy nagyon (még ha 20 éves lennél akkor is az lennél).

Mellesleg honnan tudhatná itt akárki, hogy terhes vagy-e? Ha szexeltetek és nem védekeztetek akkor például lehetsz az vagy egyéb ilyen eseteknél. Gondolkozz..

2011. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
18évesen babáról beszélgettek? 31évesen szép ember lehet a párod...
2011. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a téma foglalkoztat,sokat beszéltek róla.

Az álom nincs összefüggésben azzal hogy valóban teherbeestél-e.

2011. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18 évesen már a gyereken gondolkoztok? Hát ez kemény. Még szinte tinédzser vagy!

Én tuti várnék még min. 3 évet, de legjobb lenne olyan 7-et. A párod is rendes ember lehet, ha már most elvárja, hogy szülj. Na mindegy, ez magánügy.

Amúgy nem jelent semmit a dolog, túl sokat beszéltetek róla, ennyi.

2011. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ossii válasza:

szerintem nem kell egyből betámadni a csajt..ő 18 a párja 31 .és akkor mi van ? Lehet,hogy neki ő az ideállja..

Amugy meg,én is ma azt álmodtam,hogy terhes vagyok,de mondjuk nekem már ez a terhesség téma az agyamra megy,mivel annyira tartok tőle. Hát a legjobb,ha veszel tesztet vagy nőgyógyász,ha iylen parás vagy.

2011. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!