Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Lehet...

Miért álmodtam ezt? Lehet bármi jelentősége? (14/L)

Figyelt kérdés
nos éjjel azt álmodtam,(a feléig visszatérő álom volt) hogy egy idegen helyen,előadáson vagyok barátnőmmel,de külsőre egyáltalán nem hasonlított rá,csak megvolt az az érzésem..na mindegy. az előadás végén elkeveredett a ruhám valahová(mert egy hatalmas épületben voltunk,kb mintha egy mesebeli kastély lett volna) először egyedül indultam megkeresni,és 2 csaj elkezdett piszkálni a lépcsőnél,nemtudom hogy miért,de a végén jól megtéptem,és mentem tovább. utána valahogy eltűnt a rajtam lévő póló is és szinte félpucéran rohantam tovább,akkor már a barátnőmmel.nos valahogy megtaláltam, és mivel nem akartam mindenki előtt öltözni bementünk a mosdóba. eddig még oké is lett volna,de egy csapat srác betörte az ajtót,és ami a legfurább volt hogy az egyiket személyesen ismertem még egy régebbi buliról. erre mint ugye már póló nélkül megláttak teljesen bedilizem,mert a barátnőm még segített is nekik bejönni.na erre megfogtam valamilyen széket és jól hátba vágtam vele a legunszimpatikusabb gyereket. és ennyi után felébredtem,de örülök is neki,hogy nem tudtam meg mi lett a vége..:// teljesen kezdek bedilizni,vagy esetleg lenne valami jelentése ennek?
2011. aug. 5. 11:03
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Mit vacsoráztál?
2011. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pizzát,de még késő délután,és kb éjjelre tudtam csak elaludni
2011. aug. 5. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem a tested szexelne, csak te ellenállsz.
2011. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De barátnő előtt meg természetes a szexualitás, magamutogatás.
2011. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát de én is lány vagyok,és úgy a legjobb barátnőm előtt..khm..:s még szeretnék jó ideig ellenállni. de így egyre többet gondolkozom ezen ,és egyre zavarosabb az egész..:S
2011. aug. 5. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban az lehet az oka akkor, fogadd el magad.
2011. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!