Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha a belső erős sugallatra...

Ha a belső erős sugallatra hallgatva cselekszem, és megteszem, mit mondjak az illetőnek, ha rákérdez, miért kerestem meg? Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy van egy régi ismerősöm, akivel 10 éve nem találkoztam, és nem is volt semmilyen kommunikáció közöttünk, mert elváltak útjaink. De azelőtt volt közöttünk egy alá-fölé rendeltségi viszony, mint amilyen a diák-tanár, beosztott-főnök, stb között van. Majd kb. egy hónappal ezelőtt egy "belső sugallatra" hallgatva megkerestem, és találkoztunk, beszélgettünk. Viszont azóta is van egy nagy hiányérzetem, hiányzik mint ember, mintha volna valami dolgunk együtt (NEM férfi-nő kapcsolatra kell gondolni, az kizárt, hanem mint ember-ember)ismét. Amikor találkoztunk, nagyon kedves volt ő is, és nagyon jól elbeszélgettünk. Viszont kérdezte, hogy miért is kerestem én meg őt 10 év után a semmiből felbukkanva? De nem tudtam mit mondani, csak mosolyogtam. Elég hülyén jött ki az a pár pillanat, de egy jót nevettünk ezen, és annyiban is maradt.


Most újra ugyanaz a belső érzés van, hogy találkoznunk "kell", és akárhogy próbálom kiverni a fejemből, nem megy. Már ott tartok, hogy újra keresem. De mit mondjak neki, hogy miért keresem? Igazából tényleg ez egy belső érzés, mint amikor tudod, hogy azt követned kell...


De ez most nehezebb, mert én voltam az "alárendelt", és én keresem újra...szegény meg csak csodálkozik szerintem, hogy miért?


Vajon mi lehet ez, hogy valakit ennyi év után "kell" megkeresni? Miért van az, hogy emberként hiányzik, és azelőtt 10 évig meg nem?


2011. aug. 14. 23:56
 1/6 Zimu ***** válasza:
Most van valami dolgod vele. De ne aggódj , ha eljön az idő minden úgy fog történni ahogy történnie kell... :D
2011. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, kínos, mert az egész lényemmel tudom, h látnom kell, beszélnünk kell, ő hálistennek nem nem lepődik meg, van,h a találkozásaink között évek telnek el ismét.

Kicsit furán néz, de örül nekem, meg hát pontosan tudja, h flúgos vagyok:)))


Nálunk is alá-fölé rendelt viszonyban én vagyok alul.


Nyugodtan keresd meg, és próbálj meg visszautalni az előző beszélgetésetekre, h pl nem értettél valamit, vagy úgy érzed, h nem mondtál el mindent.

2011. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elozo valaszado vagyok.

Eltelt par ev,beszeltetek?

2015. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen!

Csak azt tudom ajánlani a hasonló esetben levőknek, vagy ilyenbe kerülőknek, hogy MERJENEK LÉPNI. :)

Magam is meglepődtem, hogy miket hozhat az Élet...


Köszönöm szépen az érdeklődést!

2015. jún. 3. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Miket hoztak? 😊

Komolyan erdekel!

2015. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg köszönöm az érdeklődést, de így publikusan (hiába anonim) nem akarom kiírni. :)
2015. jún. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!