Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha megálmodom egy ember...

Ha megálmodom egy ember halálát akkor az be is következhet hamarosan?

Figyelt kérdés

Hiszek az ilyenekben, mert pl mikor anyukám azt mondta h ha álmomban kiesik a fogam akkor meghal valaki és bejött mert másnap kaptuk a telefont h egy rokon meghalt...

Szóval a múlt éjjel megálmodtam egy ember halálát, lehetséges h ez befog következni a következő időszakban?


2011. aug. 22. 20:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok válaszolni :P én a kedvenc színészem halálát álmodtam meg (mikor álmodtam még nem volt a kedvenc színészem, egyszerűen csak tudtam, hogy játszik a harry potterben :P amiről meg írni kezdtem akkoriban)

Nos nálam az volt h poénkodtunk aznap a barátnőimmel és küldtek egy képet róla, kiderült h pont ugyanolyan szemem van talán ezért álmodhattam ezt XD

(bár nem hiszem... lehet van benne vmi)

Mindenesetre azt mondom h éljenek soká :D

2011. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!