Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Lent...

Mit jelent az álmom? Lent leírom de egy kicsit bonyolult, ezer bocs ha nem érted.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy aludtam mellettem meg az anyukám aludt egy külön ágyban. Én felkeltem és a lábán 10 kígyó harapás volt. Felkeltettem és a párna alatt ott volt egy kígyó. Felhívtuk a doki, hogy jöjjön ki mert egy kígyó van a lakásban erre meg a doki azt mondta, hogy nem hiszi el és nem jön ki. Azután meg még 5 percig veszekedtünk, hogy de ott van. Kirohantunk a házból (az udvar úgy van megcsinálva, hogy az udvar hozzá van kötve a pékséghez és oda egy lépcsőn át kell felmenni ami egy kb. 5 lépcső fokú beton-ból készült lépcső) és oda felrohantunk a kígyó meg hirtelen megnőtt hatalmasra és a spájzból lett egy üveg szoba abba bement a kígyó az ajtó rázárult és nem tudott kijönni onnan. Mi meg hívtuk a rendőrséget de nem vették fel és a kígyó meg már kezdte át törni az üveget. Ekkor ébredtem fel.

Ezt tegnap álmodtam. Ma meg azt álmodtam, hogy az egész világot ellepte a víz és mi meg egy bolygóra kerültünk valahogy és ott volt anyukám 20 éve maghalt Palota Pincsije [lehet hogy nem jól írtam a fajtát ezer bocsi] és még négy kutya. Anyukám volt ott Papám keresztapám és az apám aki megszökött a börtönből egy narancssárga pufi kabátban és karkötőkkel a kezében amiket nekem fűzött és 20 métert ugrott egy repülőre aki kivitte a bolygóra ahova menekültünk. Közben meg ott sirattuk a keresztapámat mert éppen a veséjét szedték ki mikor az árvíz jött és akkor termet ott és örültünk neki, hogy nem halt meg. Jött egy helyes 14 éves fiú és az apja a George Cloony volt és azt akarta, hogy ha 18 éves leszek akkor majd a fiával házasodjak össze így meg tudjuk menteni az emberiséget.

Remélem jól írtam le és érthető volt.

Csak normális válaszokat kérek és ezer köszönet előre is!


2011. aug. 25. 16:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: Nem néztem anakondás/kígyós filmet meg természet vagy katasztrófa filmet sem.
2011. aug. 25. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Cuki kígyós kis álom.


Amúgy érdekes meg jó nagy hülyeség mint az összes álom kb 50%-a. Én nem tudom neked megmondani, hogy mit jelent, viszont azt megmondom, hogy valószínűleg te tudod a legjobban megfejteni a saját álmaid. Hajrá.

2011. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi legalább valami. De annak semmi értelme nincsen hogy az apám a börtönből szökik meg egy narancs sárga pufi kabátba vagy 1000 karkötővel a kezében amit nekem csinál és 20 métert ugrik. És nincs is börtönben... A kígyó-t meg főleg nem értem és a világ véget sem...:)
2011. aug. 25. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Kígyóval álmodni elméletileg valamiféle rejtett félelemre utal, ami még nem került felszínre benned. Jelentheti az is, hogy irtózol/félsz az intimitástól, szexualitástól, vagy ilyen jellegű túlfűtöttség jellemző rád, amit elnyomsz magadban. A kígyó szimbolizálhat akár egy olyan embert, akihez rossz tapasztalataid fűződnek, akiben nem tudsz megbízni. Kerget téged, te menekülsz előle, áttöri az ajtót (csorba eshetett a védelmen).

A doktor jelentheti azt, hogy érzelmi és szellemi gyógyulásra, regenerálódásra van szükséged.


Idegen bolygó jelenthet felfedezőkedvet, kreativitást vagy esetleg azt, hogy el akarsz szakadni attól, ami a való életedben körbevesz.

A narancssárga szín élénkséget, társaságkedvelő természetet szimbolizál,a karkötőről azt mondják, régi barátságok, kapcsolatok felfrissítésének igényét jelenti.

Olyan kutyával álmodni, ami már meghalt, egy barát vagy hozzátartozó elvesztését jelenti.


Ne vedd szent írásnak azért :)

2011. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt egy barátnőm aki mostanában csúfol meg megbánt és nem tudok elszakadni tőle. És megbántott lehet azért volt a doki. Kreatívnak kreatív vagyok és régi barátság félfrissítése tényleg jól jönne mert fél évre kiköltöztem és nem találkoztam velük...Most halt meg a kutyám 1 hete a szemem láttára és nagyon fájt és hiányzik! :'( :)

Köszi a választ!

2011. aug. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!