Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az állítás igaz lehet?

Ez az állítás igaz lehet?

Figyelt kérdés

Azt hallotam hogy amit álmodok annak az az ellentétje valóra válik. Barátnőm azt mondta nem fog szakitani, megigéri mivel nincs rá oka... Ezt álmodtam, ezen rágódok több mint 3-4 hete hogy ki fog dobni.. de ez most mindegy, szóval ugye nem azért álmodtam ezt mert szakitani fog?

Kérem normális válaszokat


2011. okt. 4. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,ez csak egy butaság.Vannak az álmoknak valóban jelentései,de ez egy babona ha jól tudom.Ha így lenne,akkor én már rég milliárdos lennék.
2011. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példát írok, velem történt meg. Azt álmodtam, hogy a nővéremet látom, ahogy négykézláb mászik a lakásában a konyha felé a telefonjáért. Mondom reggel a férjemnek, hogy na milyen butaságot álmodtam. 2 nappal később kapom az üzenetet, hogy nővéremet meg kellett műteni úgy eltört a lába. Bemegyek hozzá a kórházba, mondja, hogy a bokáját meg kellett műteni, leemelem a takarót, látom piros a térde.És a térdedet is megütötted? Á, azt nem, de képzeld négykézláb másztam a konyháig a telefonomért.
2011. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MarySue ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Ez egy atomnagy történet *-*

2011. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!