Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális hogy amit álmodok...

Normális hogy amit álmodok vagy amire gondolok az abban a percben/héten bekövetkezik? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Kezdem nemnormálisnak érezni magam..

1. gondoltam rá hogy xy már régen volt látogatoba nálunk(kb 2 éve) erre másnap megyek haza és ott vannak..

2. sétáltam haza gondoltam hogy jöhetne xy autoval hogy hazavigyen.. 10 másodpercben belül ott is volt megállt és vitt haza..

3. 3 napja folyamatosan azt álmodtam h veszekszem a barátommal és tessék megtörtént..

jelenthet valamit vagy csak puszta véletlenek?


2011. okt. 10. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet véletlen is vagy meg érzés is .

Azt ajánlom figyeld meg ezeket a dolgokat és magadtol is rá jösz.Nekem is szoktak megérzéseim lenni amik meg is történek.

2011. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tom Benko ***** válasza:
Igen, mert amikor nem történik meg, arra nem emlékszel. Próbáld meg pár hétig feljegyezni, mikor mire gondolsz, és ezek közül hány igazolódik. Ha tényleg mindent feljegyzel, meg fogsz lepődni.
2011. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen eldönthető:

Veszel egy füzetet meg egy tollat és egy héten keresztül MINDENT leírsz, amit "kívántál", vagy amire gondoltál. A füzetet éjszaka az ágyad mellett tartod és amint felébredsz leírod az álmaidat. Minden bejegyzés alatt hagysz egy kis helyet és ha beteljesül, akkor oda írod, hogy pontosan mikor/hol/hogyan történt a dolog.


Amikor vége a hétnek, átnézed a füzetet.

10/6 még lehet nagyon durva véletlenek sorozata, de 10/9 nekem már gyanús lenne :)

2011. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Velem kapcsolatban mit "latsz"?:)

35N Bp.

2011. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Titok fanok most azt mondanák, hogy bevonzod ezeket a dolgokat. De én azt mondom, hogy nem jelent semmit, csak azokon a kívánságaidon akad fenn a figyelmed, amelyek valóban bekövetkeznek.
2011. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ezek voltak:

1:eszembe juttott Xy tanárom és rá két perce ott jelent

2: Megállmodtam előre hogy Xy tanárom terhes és rá két napra bejelentette

3: Eszembe jutott egy kő ami véres . Másnap kaptam ajádnkéba a szikla szeme 2-őt


... és még sok más azóta nem vettem észre de majd mindig leirom az almomat egy füzetbe ahogy javasolták.

2011. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
nekem is vannak ilyenek. én egy időben vezettem és 85%-a be is jött. én hiszek ezekben. n em mondom, hogy médium vagyok, de a családomban amúgy is gyakoriak ezek a dolgok
2011. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tom Benko ***** válasza:
Előző: Fiók effektus?
2011. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen... Mentem át Komárnoból Komáromba a hídon, arra gondoltam, hogy milyen jó lenne felszökni mindenki tudtán kívül Budapestre, csak úgy, szórakozni, és reggel visszajönni. Megyek tovább, ott áll két busz, kint áll sok ember, nézek rájuk, magyar zászlók, stb... Aztán megszólítanak a pasik, mert én közben elmosolyodtam, hogy meccsre mennek, menjek velük, Budapestre mennek, reggelre itthon leszek...
2011. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Velem is volt már, de én nem hiszek se szellemekben, sem jóslásban, meg semmi ilyesmiben, de ez mégis furcsa volt...

Még régen játszogattam egy játékkal. Age of Empires első része. Egyszer arról álmodtam, de nem egészen olyan volt, mint az eredeti aoe1, hanem volt benne egy jó nagy épület is. Később rábukkantam az interneten a második részére, megrendeltük, és tökre ugyanolyan nagy épület van benne. Na akkor eszembe jutott, hogy én erről álmodtam, pedig soha nem láttam képen sem azt a részét.

2016. dec. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!