Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom vagy tényleg megtörtént?

Álom vagy tényleg megtörtént?

Figyelt kérdés
gyerekkoromban sokat másztam fára és van egy emlékem amiben rendszerint felmászom a már ismerős fára és a következő pillanatban zuhanok fejjel lefelé.tudtam hogy meghalok egy nagy puffanás majd sötétség.ezután csak arra emlékszem hogy ott állok ahol földet értem semmi bajom és utána megyek játszani a többiekkel.......???????
2011. nov. 24. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megtortent



Almodban!!!!

2011. nov. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ennél jobb LSD tripjeim voltak.
2011. nov. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán pár percre elájultál az ütéstől, aztán még zavaros voltál kicsit, mikor magadhoz tértél.Nincs ebben semmi különös.
2011. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mezei Bea válasza:
Sztem is megtörtént. Valosagba! Velem is volt hasonlo,fara maszos voltam en os ;)
2011. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket.még annyit hogy ez a dolog egyáltalán nem álomként él bennem sokkal inkább mint igazi létező emlék.persze én se vetem el az álom teóriát de ebben az esetben éreztem az ütést is nem ugy mint az álmokban szokás.nekem is vol már olyan álmom amibe megsérűltem vagy ilyesmi mint pl mikor kihullanak az ember fogai de ez olyan volt mint mikor erőssen beütöd a fejed érzed a rázkódást a koppanást.kiváncsi lennék mással történt már hasonló.
2011. nov. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!