Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet az, hogy álmomban...

Lascalle kérdése:

Hogy lehet az, hogy álmomban láttam mikor fogalmam sincs róla, hogy hogy is nézett ki?

Figyelt kérdés
Egyik nagyszülőmmel soha nem találkoztam, alig tudok róla valamit.Fényképen se láttam meg semmi.Pár éve halt meg, tudott rólunk de nem kelletünk neki.Valamilyen oknál fogva egész életemben tudtam, hogy beszélnem kell vele.Meg is fogadtam, hogy attól , hogy nem akar velem találkozni attól felkeresem. Sajnos ez nem sikerült.Többször álmodtam vele. Van esély rá, hogy olyan ember volt mint amilyennek megálmondtam(külsőre,belsőre)?
2011. nov. 24. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kutass utána családi fotókon és megtudod
2011. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincsenek.

a nevét tudom és azt hogy egy borzasztóan gonosz ember volt.és hogy melyik városban élt. ennyit. :/

2011. nov. 24. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor ott kutathatsz utána. 100% hogy megkapod a választ
2011. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

próbálkoztam.de sehol semmi.

a hallotak alapján gyűlölöm, mégis nagyon kötődök hozzá. nem tudom hova tenni a fejemben. halála után különös jelenségeket tapasztaltam.nem tudom mért van ez a szoros kapcsolat.

2011. nov. 24. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mert ennyire foglalkoztat az ismeretlen. mint minden embert..még ha tudjuk is hogy csalódás fog érni
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!