Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az osztályommal sétáltunk az utcán és én arra lettem figyelmes hogy mindenkii rajtam nevet. Meztelenül mentem az utcán, de pár másodperccel késöbb pedig már volt rajtam ruha. És hirtelen egy másik dimenzióba kerültem. Egy elhagyatott utcán mentem egyedül, emberek jöttek felém sikítozva és futva hogy ne menjek arra de én kiváncsi voltam és ezért mentem tovább. Nagy hangzavarra lettem figyelmes. Mindenki azt kiabálta hogy Hajrá Hitler! Tök megijedtem és elkezdtem hátrafelé futni de nem tudtam elindulni. Nagyon rossz érzés volt. A végén arra keltem fel hogy csurom víz a tenyerem és a homlokom. :S
2011. nov. 26. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1rész.nudista vagy titokban.

2rész.utálod a zsidókat.

3rész behugyoztál és nem vizes hanem hugyos volt a kezed.

2011. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem te csak összekeverted a szezont a fazonnal. Ebböl semmi sem fog kisülni. Max h valami olyan fog történni amire nem számìtottál. Legyen az jó v rossz.
2011. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!