Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg mit jelenthet?

Ez meg mit jelenthet?

Figyelt kérdés

az unoka tesóm fel akasztotta magát... régen amikor még kicsi voltam. így nagyábbol nem ismerem csak képeken láttam. amikor a nagy mamámnál meg az iker unoka tesóimnál aludtam (ők együtt laknak) azt álmodtam hogy felültem és ott állt a halott unoka tesóm. köszönt. én is vissza köszöntem neki majd meg kérdeztem hogy te meg mit keresel itt? ő erre vissza kérdezte hogy ezt hogy értem! erre én nehezen kinyögtem hogy de te meghaltál! mire ő közelebb lépett és mondogatta hogy nem miből veszem ezt... (meg ilyeneket) hozzám akart érni de én felébredtem. és ülve ébredtem fel, de mindenki aludt!


eddig sosem álmodtam az unoka tesómmal mert mint mondtam nem nagyon ismertem! de az "ő" házukban róla álmodok!


2011. nov. 27. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
különleges adottságod van, sztem nem kéne elhanyagolnod hanem olvasnod kéne a témában v esetleg iylen szakemberhez elmenni aki ezzel foglalkozik hátha tud a jövőre nézve vmi biztatót mondani:)
2011. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, az öngyilkosok , lelke zavaros a halál után.

Ezt bizonyíthatja az unokatesód esete is.Valószínű, hogy nincs tudatában, hogy ő meghalt.Ha az ő házukban álmodsz róla, akkor helyhez kötött szellem lehet esetleg.

Ha eddig minderről nem hallottál, nem olvastál, akkor nem lehet szó arról, hogy az információk befolyásolták volna az álmodat.És akkor arra tippelhetünk, hogy ez nem egy közönséges álom volt, hanem valóban találkoztatok.

2011. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opiummester ***** válasza:
lehet hogy azért mert nagyon erősen megmaradt benned az hogy felakasztotta magát vagy valami ilyesmi, általában arrol szokott álmodni az ember ami aznap történt vele, régebbi emlékekkel keveredve, meg persze a vágyinkrol és félelemeinkről. nem feltétlenül kell rögtön természetfeletti jelenségekre gondolni...
2011. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de mondom szinte nem is ismertem, csak a képét láttam.
2011. dec. 4. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!