Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban csókolóztam azzal...

Az álmomban csókolóztam azzal a fiúval, aki tetszik nekem. Nem rég találkoztunk is. Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Azt jelenti, hogy sokat foglalkoztat, ezért álmodsz vele. Mert mi is az álom ? Emlékképek keveredése lelki jelenségeinkkel, amik segítenek feldogozlni az aznapi események.

Ennyi az egész. Nem fogsz összejönni vele csak azért, emrt ezt álmodtad...

2011. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Ian Somerhalderrel szexeltem álmomban, szerinted? O.O
2011. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti, áll a pöcköd
2011. dec. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze, azt jelenti, h apukád legjobb barátjának a kakasa mellé hamarosan be fog csapódni egy meteorit, amiről kis zöld lények fognak leugrálni, majd miután kipihenték az utazás fáradalmait, inváziót indítanak a föld ellen... Ja de elötte még megdugják az a fiút, akivel álmodtál! :D
2011. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hehe, ne hallgass rájuk! :D

az elsőnek részben igaza van, részben nem biztos. sok féle álom létezik. hogy mit jelent, és hogy mi lesz ez után függ pl attól is, hogy milyen érzésekkel keltél, stb.

szerintem ez az álmod a tudat alattid üzenete volt, a belső állapotodról informál. az álmok gyakran elég kritikusak is. tetszik a srác, csak nem vagy benne teljesen biztos(?), de szeretnél vele lenni.


amit leírtál számomra azt jelenti (de nem 100%, hogy így van), hogy a tudat alattid igent mondott rá:)

2011. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 viktor123456 válasza:
hát pipázd le, és meglátod mi lesz belőle. :D
2011. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szamoca Vanilla válasza:
Én nem hiszek az ilyenben .Kicsi az esély arra , hogy bekövetkezik . :)
2011. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!