Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kísértet vagy képzeletbeli barát?

Raynie kérdése:

Kísértet vagy képzeletbeli barát?

Figyelt kérdés
Anyu mesélte hogy 6 éves koromban volt egy képzeletbeli barátom, bár én sem emlékszem a nevére nekem is rémlik valami. Kiskoromban sokat voltam kórházba és gyakran jártam alva is a folyosókon, de aztán elköltöztünk és eltelt 8év és már nem teljesen el is felejtettem de pár hete tök hátborzongató rémálmom volt. Egy ismeretlen, homályos gyerekarcot láttam és mikor felébredtem rögtön az jutott eszembe hogy ő volt az. Azóta eléggé zavar a gondolat.
2011. dec. 4. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:

de az álmodban csak egy arcot láttál? ami esetleg közeledett hozzád? vagy a korházban egy sétáló homályos gyereket?

mi volt a rém álmodban??

így nem tudok segíteni!!

írd meg ide, és segítek!!

2011. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha mostanában egyedül érzed magad akkor gondolom vissza hoztad azt a képzeli barátot vagy ha nemaz akkor az a szellem megérezte és vissza tért hozzád.de azt azért nem tudom elképzelni hogy 14 évesként még van képzeletbeli barát.
2011. dec. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napkiraly ***** válasza:
Tereld el a figyelmed, és felejtsd el, ne is gondolkozz rajta
2011. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszi:D
2011. dec. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!