Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

azt álmodtam, hogy a suliban az egyik (fiú) haverom össze veszett a haverjával, és fel emelt valamit (nem emlékszem mit..) én oda mentem megkérdezni hogy mióta ilyen erős?? ő mérgesen le cseszett. én elmentem. óra után mentem le az emeletről és ő oda jött mellém de nem szólt semmit, csak mellettem jött a lépcsőn...

jött az osztálytársam és elkezdett lökdösődni. én leléptem a lépcsőről és a fiú felé nyújtottam a kezem, ő megfogta és ki mentünk az udvarra sétálni. 1-2 kör után a vállára hajtottam a fejem, fel néztem az égre és azt mondtam "ez a világ legszebb pillanata". itt felébredtem!!


az kimaradt hogy amikor sétáltunk kézen fogva voltunk. ez mit jelenthet amikor nem vagyok belé szerelmes, csak haverok vagyunk...

és olyan jót aludtam, és olyan melegséget éreztem...


2011. dec. 5. 18:02
 1/2 anonim válasza:
0%
Hát a jelekből ítélve temár látó lettél neó! Ha az álmod szereplője tíznapon belül nemhoz nekem sütit akkor lefog feküdni az anyáddal és szónélkül visszamegy a mátrixba! Majd szólok ha hozott;)
2011. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dettyna22 válasza:

először is: az álmaidat csakis te fejtheted meg

másodszor: az én tippem, hogy ehhez a személyhez mély baráti kapcsolat fűz, mert van ilyen is..... amikor egy bizonyos személy nélkül nem tudnád elképzelni az életed, s nem feltétlenül kell abba személybe szerelmesnek lenni...egyszerűen ilyen egy mély barátság...

2011. dec. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!