Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek is van hasonló élményet...

Nektek is van hasonló élményetek az álmotokban? (tényleg érdemes megnézni)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na kezdem az elején. Előszőr is a legtöbb embernél úgy van az álom, hogy benne van és történik ami történik. Igazából a legtöbb ember nem is emlékszik rá. Aztán jön az része az embereknek akik tudatosan álmodnak, irányítják az álmot. Na de én most egy következő szintet mutatok be. Az álmot te csinálod meg szó szerint. Egyszer előfordult, hogy valahogy sikerült megcsinálnom, hogy álltam egy helyben álltam és valahogy sikerült egy oylan autót "odavarázsolnom" amilyenre gondoltam, de ne is kérdezzétek hogyan, mert nem tudom. Na most keltem fel és ez az utolsó álmom akkora élmény volt, hogy el kell meséljem. Előszőr is 2-kor feküdtem le és alvás előtt bedobtam két sajtos sonkás szendvicset meg egy kakaót. Szóval úgy volt az álmomban, hogy ott voltam a jelenben egy ismeretlen helyen. Tökmindegy az álmaimban mindig úgy vannak, hogy ha valami rosszat teszek muszáj menekülnöm, mert üldözni fognak és vége lesz az álmomnak. Na most tettem egy rosszat. Üldöztek elfutottam és egy füves területnél megálltam lehajoltam és a földet (igen a földet) megfogtam 2 kézzel mintha csak egy szőnyeg lenne és egyszerűen szétnyitottam és ez után akár hiszitek akár nem Angliában voltam egy 50 éves férfi panellakásában épp beszélt hozzám, nem tudom mit, és 2001 (Csak tudtam nem láttam sehonnan, csak egyszerűen tudtam) volt. A lényeg annyi, hogy ezt a földfeltépős módszert többször használtam már egy csomó álmomban és tényleg működik. Nem tudom másnál fog-e, de szerintem csak be kell programozni, mert ez így működik. Volt amikor Skóciába lettem hirtelen.

A lényeg annyi ha megunod azt az álmod vagy jobbra vágysz egyszerűen feltépem a betont vagy éppen ami van. Ez után eltünök onnan bár én az álmomban úgy gondoltam, hogy a másik énem az ott maradt és börtönbe csukták. Na mindegy tapasztalatokat várok!


2011. dec. 23. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt tudatos álmom gyermek koromban,még mindig emlékszem rá hogy egyszer csak rájöttem hogy ez nem valóság ez álom és azt csinálok amit akarok,nos ez a repüléstől kezdve minden volt! :)

Amit Te csinálsz az nem tudatos ,mert még mindig menekülsz,mikor tényleg rájössz hogy álomvilágban vagy akkor nem is fogsz félni semmitől és azt csinálsz amit akarsz!

2011. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van!
2011. dec. 23. 13:29
 3/4 anonim válasza:
Én is tudom valamilyen szinten irányítani magamat az álmaimban :) Ha nagyon nagy őrültséget vagy szörnyűséget álmodok, álmomban rájövök, hogy ez csak egy álom, és elkezdem magam csipkedni, hogy ébredjek fel. Természetesen álmomban csinálom ezt. Szerintem az agyam valahogy érzi, hogy ez nem létezik és ráveszem magam nagy koncentrálással álmomban, hogy ébresszem fel magam. Nagyon nehéz, de sikerülni szokott :)
2012. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nemrég valakivel álmodtam fenn voltam mocorogtam de amíg ki nem nyitottam szemem az történt velem amit akartam ..
2012. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!