Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon régóta van egy visszaté...

Nagyon régóta van egy visszatérő álmom. Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt,hogy kisgyermekként fogok egy lufit,és elrepülök vele.De közben rendesen átélem,és érzem,ahogy lebegek!Érzem a súlytalanságot!Aztán úgy ébredek fel,hogy rendesen rossszul esik,hogy van gravitáció!De álmodtam már olyat is,hogy repülök(nincs szárnyam),és felülnézetből látok mindent!Ekkor is átérzem a súlytalanságot!Van még valami:olyat is szoktam álmodni,hogy valaki kerget,de nem tudok futni!Mintha betonba öntötték volna a lábamat!Ezt is érzem.És olyan is szokott lenni,hogy elalszok,aztán hirtelen felriadok:pl biciklizek,de elesek,és a szívem rendesen megdobban.És az utolsó:egyszer arra ébredtem,hogy egy alak közeledik az ágy végéből felém,de mint aki megbénult,mozdulni nem tudtam,szólni sem tudtam semmit,mert hang nem jött ki a torkomon-mint akit folytogatnak.de az alak csak közeledett!Halálfélelmem volt...Ezek mit jelenthetnek?(Az utolónál 1000% hogy éber voltam!)
2012. jan. 15. 19:58
 1/5 csibexke válasza:
ne szivj annyit :D
2012. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem használok drogot,alkoholt,és egyéb szert.
2012. jan. 15. 20:57
 3/5 anonim válasza:

xDDDDDDDDDDDDD

komolyra fordítva, arra az 1re tudom a választ, hogy amit írtál, hogy elesel, és hirtelen "magadhoz" térsz, ez normális, akkor van, hogyha már majdnem elaludtál -nem tudom miért-

2012. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd be a googleba, hogy alvásparalízis, és olvasgass.
2012. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Repülni szárnyak nélkül mindig jót jelent!(Freud elméletét alkalmazva) Ha repülsz az azt jelenti,hogy Öröm ill.Boldogság fog érni.Ha bejön esetleg valami Fa is a dologba akkor még jobb dolgod van! Az utána lévő rosszullét teljes mértékben normális. Hogy nem tudsz futni az nem jelent semmi extrát teljesen normális.

Az utolsó kicsit érdekesebb .Kettőre gondolok.

Az első,hogy tényleg láttál valakik.

A másik,hogy lehet egy enyhe alvás pszihózis ami nem tesz ki mást mint,hogy mikor álmodsz és felkelsz az agyad később kel fel mint a tested és így a valóságban tovább "álmodod" az álmod. Ez is normális. Természetesen ezt alakíthatja ill. befolyásolhatja a sötétség ,zaj(parketta,Tv,szél stb...) Szóval aggodalomra semmi okod ,minden oké :D


Remélem tudtam segíteni 8)

2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!