Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig az exemmel?

Miért álmodok mindig az exemmel?

Figyelt kérdés
nem szeretem már őt,boldog vagyok 2 hónapja egy párkapcsolatba,de még is az exemmel álmodok,miért?
2012. febr. 5. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert megszoktad. Ennyi. Ne aggódj, elmúlnak ezek az álmok. :)
2012. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de 3 hónapja már legalább nem vagyunk együtt
2012. febr. 5. 21:33
 3/8 anonim válasza:
Lehet,hogy még mindig nem tudtad tudat alatt lezárni a kapcsolatot.
2012. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már természetesnek vetted. Az is lehet, hogy a szíved legmélyén még mindig szereted őt.
2012. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Akkor se lepődj meg, ha évek múlva is vele álmodsz. Nincs ebben semmi különös, az életed rész volt.
2012. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen a válaszokat,akivel most együtt vagyok belé jobban szerelmes vagyok mint az exembe voltam,talán életembe most vagyok a legszerelmesebb 24/L
2012. febr. 6. 22:34
 7/8 anonim válasza:
Ha aztmondod nemszereted akkor nem. Ezt te tudhatod csak. De az álmokat nemte irányítod felfoghatod úgyis mint 1 könyvet, ami tele van veled megtörtént,sőt képzeletfeletti dolgokkal. Mikor elalszol kinyílik a könyv valameik oldalnál és azt álmodod. valamikor 2 vagy több oldalról is álmodhatunk:D szentem eza legjobb hasonlat a dologra
2012. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

-ba -be -ban -ben


nem bonyolult.

2012. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!