Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent oroszlánnal álmodni...

Mit jelent oroszlánnal álmodni, ráadásul ilyeneket?

Figyelt kérdés

Az álom úgy kezdődött hogy a barátaimmal voltam az erdőben, mikor jött egy nagy nőstény oroszlán és megtámadott, de csak engem. És szétmarcangolta a lábaimat, fájdalmat nem éreztem de a látvány szörnyű volt. A barátok bekötözték és hazahoztak. Majd a következő kép hogy meggyógyultak a lábaim, és benyitok a szobámba. Hát ott volt az oroszlán ...és ahogy nyitottam az ajtót nekiugrott és támadott újra. Az álom szerint napok telltek el, amikor egyszer csak összegyűjtöttem a bátorságom, és benyitottam a szobába újra. Az oroszlán nekem ugrott de én megfogtam két kézzel a nyakát, és elkezdtem megfojtani, valami hatalmas erő volt bennem. Miközben fojtogattam átváltozott a kezemben kiscicáva, de én akkor sem kegyelmeztem neki, és megöltem. :(

Lány vagyok amúgy.


2012. ápr. 16. 14:21
 1/4 anonim válasza:
Ez lehet képletes jelentés általába az álmok valamire fel szeretnék hívni a figyelmet.Nem mindíg de van hogy igen ennek az álomnak lehet képletes jelentése is.Gondolj vissza az álomra teljes egészben és gondold át.
2012. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

talán van vki aki "bánt téged", megsért, beszólogat(oroszlán). Te nem szálltál eddig szembe vele- féltél tőle. De egyszer lesz elég bátorságod, erőd és "visszaütsz"(fojtogatod). Ekkor rájössz, hogy korábban annak aki bántott túl nagy volt a pofája. És valójában "csak egy kiscica". Amikor erre rájössz, téged nem érdekel(hisz korábban ő bántott) és tovább fojtatod a szembeszállást.

Nekem ez jött le belőle :D Fogalmam sincs hogy jó-e a megállapításom :D CSak próbálkoztam :D

2012. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen pontosan írod le, az vagy azt jelenti, hogy hazudsz, vagy azt, hogy nem alszol elég mélyen.
2012. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A héten 4-5 éjjel ilyen pontosat és részleteset álmodok, és emlékszem rá. És nem vagyok kialvatlan mégsem. :)
2012. ápr. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!