Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fekete fehér álmaim mit...

Fekete fehér álmaim mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy amióta az eszemet tudom (18 éve) nem emlékszem egy olyan álomra sem melyben akár milyen szín megjelent volna mindig csak fekete fehéren álmodok és ez már annyira belém rögzült ez az egész ,hogy gyakorlatilag tudom ,hogy álmodok és megpróbálom saját magam alakítani az álmomat ami egy ideig bejön de sajnos utána felébredek.


Gyakran van olyan is ,hogy egy álomban felébredek és egy következő álomba csöppenek a legtöbb ilyen egy álomban 4 alkalom volt (több szintes álom). :) Ilyenkor az van ,hogy felakarok kelni az álomból ami általában sikerül is de ilyenkor beragadva érzem magam és próbálok kiszabadulni de nem enged.


Ez egy eléggé összetett kérdés lett szóval ha valaki valamelyikre tud válaszolni nagyon szívesen meghallgatom!: )



2012. máj. 4. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon tulajdonságodat jelzi amelytől szeretnél meg szabadulni,és a kellemetlen esemény meg élése között kavarogsz. Az álmot nem lehet alakítani, nem lehet befolyásolni. A második bekezdésre nem tudok írni semmit mert értelmetlen számomra.
2012. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor valószínűleg szuper csillámpóni vagyok mert nekem sikerül befolyásolni az álmomat illetve tudatosan lépni abban ha felismerem ,hogy álmodom. :) Ez nem új dolog ha jól tudom könyveket is írtak már róla. Azért köszi a választ. :)
2012. máj. 5. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a kérdező mondta, lehetséges az álmunkat irányítani.

Ezt Tudatos álmodásnak hívják.

2x-3x nekem is volt benne részem :)

A színeket viszont én se látom. :/

De biztos van erre valami gyakorlat, vagy valami.

2012. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!