Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amikor álmodom az álom végén...

Amikor álmodom az álom végén mért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval van olyan hogy :

1.) álmomban (benne az álomban) futni akarok de nem megy csak egy helyben futok és:

- nehezen tudom a lábam mozgatni

- egyenesen nézek meg rendesen és olyan mintha bebandzsítanék

- és forogna velem a világ.

2.) egy ismerősömmel akivel már régen találkoztam (4-5 hónapja :SS) vele álmodtam valameylik éjjel. ??

tudtok segíteni? ( "értelmes" emberek kíméljenek... -.- ) :)



#futás #álom #ismerős #álom vége
2012. máj. 9. 20:39
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg egy álmoskönyvben: google -> "álmoskönyv"
2012. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de ha esetleg tud valaki valamit vagy sejt akkor írja nyugodtan :)
2012. máj. 9. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A lábaddal általában akkor van gond álmodban, ha alvás közben úgy fekszel, hogy elzsibbad.
2012. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Az ilyeneket én csak úgy nevezem, a tipikus, standard, mindenkinél előtűnő álmok. Pl. hogy lenézel magadra, és meztelen vagy, vagy hirtelen elhomályosul a látásod, és nem látsz utána, vagy igen rosszul. Az is lehet, hogy valami probléma volt mostanában a lábaddal, vagy a szemeddel, és ez jött elő alvás közben, de ahogy írták, a mozdulatlanság arra is utalhat, hogy elzsibbadt a lábad (mivel az álomba valódi történés is vegyülhet. Jó példa erre, hogy egyszer azt álmodtam, hogy felvágták a combomnál a húsom, a valóságban viszont annyi történt, egy rugó kiugrott, és megkarcolt ahogy forgolódtam. Nem ébredtem fel, de az álom átvette. De ugyanígy amikor szörnyű pisilési ingerem van, akkor az álmomban például mindig azon szenvedek hogy vécét találjak, mert majd" bepisilek.



2. Bármilyen emberrel álmodhatsz, akivel találkoztál, vagy beszéltél régen. Én pár hónapja például egy olyan fiúval álmodtam, akivel 10-12 éve találkoztam egyetlen alkalommal, és akkor is futólag. Tegnap pedig két olyan lánnyal álmodtam, akikkel utoljára általános iskola 8. osztályában beszéltem (barátnők és osztálytársak is voltak ők külön én másik osztályba jártam, de jóban voltunk). Azóta 8 év telt el. Szóval ennek semmi jelentősége.

2012. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2012. jún. 6. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!