Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt, mit...

Miért álmodhattam ezt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban elindultam egy ismerős helyről egy barátságos erdei úton, de egy magánterületre értem, ami körbe volt kerítve. Két ott élő embert is megkértem, engedjen ki, de nem tették, nagyon ellenségesek voltak. Végül kimásztam, de ezt is meg akarták akadályozni.

Az utána következő út már nem volt barátságos, mint az első, és nem találtam a hazafelé vezető utat.


2012. jún. 19. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi a magyarázat, hogy álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Ennélfogva csak arra tudok következtetni, hogy sok olyan filmet láttál, ahol lelőnek embereket. Valljuk be, van egy rakat bűnügyi sorozat is, egymást érik az ilyen médiák, sőt, még a hírekben is akad tudósítás, szóval nem véletlen, hogy ezt álmodtad.
2012. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beléd szállt egy magánterülettel rendelkező ember szelleme. Ezt jelenti.
2012. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: Hohó, Mr Kopipészt frissítette a szöveget!


Nincs valami miatt bűntudatod véletlenül? Az álmodban megjelenik a "tilosban járás", és az, hogy ebből kifolyólag valami számodra hátrányos dolog történhet. Az egyedülléttől való félelem szimbólumai is megtalálhatók.

2012. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyedüllét most nagyon jellemző rám.
2012. jún. 19. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!