Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt olyan durva és kísértetie...

Volt olyan durva és kísérteties rémálmotok ami már filmbe illene? Olyan ami nagyon para, olyan, hogy akár csak lámpával mertetek közlekedni?

Figyelt kérdés
Számotokra nagyon rémisztő sztorikra lennék kíváncsi, rémálomra ami nyomot hagyott bennetek, de lehet -ha van- ilyen fajta igaz esemény is.

2012. júl. 20. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem volt már ilyen álmom, még ma is kiráz tőle a hideg!

úgy kezdődött hogy kint állok a folyosó végén és félhomály/szürkeség van és közben nézek be a folyosó végén lévő szobába(ajtók be voltak csukva, üveges ajtó)

és elindultam, hogy kikapcsoljam a tv-t, és amikor közelebb érek látom, hogy ilyen szürke a képernyő és szemcsés. Végig olyan furcsa érzésem volt. Mintha nem volnék egyedül. iszonyatosan féltem, de mentem tovább, mikor közelebb értem az ajtóhoz látom hogy a fotelben ül valaki, de nem tudom ki, csak ilyen emberszerű fekete foltot láttam. Ekkor leestem a kanapéra a szobába, és olyan volt mintha valaki lerántott volna, és nem engedett.... majd kiszabadultam és menekülni próbáltam de ujra elkapott, és ekkor ébredtem fel. ez volt eddig életem legrosszabb álma.

kis koromba nagyon-nagyon sokszor álmodtam rosszat, és sírva is keltem fel, de egyik sem volt ilyen rossz.

utóbbi időben, már nagyon keveset álmodok...és nem bánom

2012. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden éjjel álmodik mindenki, utolsó. Max nem emlékszel rá.
2012. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Álmomban a hátamon feküdtem az ágyban, mellettem egy fiú,ugyan ilyen helyzetben, aki csak álom beli szereplő

volt...fogtuk egymás kezét.A szobában sötét volt.Azt gondoltam, ő már alszik.Félni kezdtem, veszélyt éreztem, mintha lenne a szobában valami gonosz.Megszorongattam a fiú kezét és fojtott hangon suttogtam, hogy félek, van itt valami...Ő ezek szerint mégsem aludt, mert suttogva válaszolt, hogy ne féljek, nem lehet itt senki más.Kezdett rajtam úrrá lenni a pánik ÉS AKKOR egy óriási puffanást hallottam, amire úgy ugrottam fel az ágyból, mint akit seggbe rúgtak.Hirtelen nem is tudtam eldönteni, hogy álmodtam-e a zajt, vagy a valóságban zajongott valami??

A villanykapcsoló 2 méterre van az ágytól, hurrá!Nem is értem, mi ütött belém, hogy volt merszem oda ugrani és felkapcsolni?..Nos, a szobában nem láttam semmi különöset, csak mikor már többször végigjártam a tekintetemmel a szobát, akkor vettem észre, hogy az egyik festmény nincs a falon.Odamentem megnézni, hová eshetett, hát a TV tetejére volt zuhanva, de elég távolra esett.Szóval, sehogy sem értettem, hogyan eshetett le olyan távolra a faltól!Hát ez a zaj ébresztett fel, azt hallottam, ahogy a festmény a Tv-re esett.

Fogtam a képet és a tükrös szekrényhez támasztottam, úgy, hogy most már ne dőlhessen el és lefeküdtem aludni.Kb fél óra múlva újabb puffanás.A kép mégiscsak eldőlt.Ez után már nem feküdtem vissza...

Csak parásabbá teszi a dolgot, hogy miközben azt álmodtam, hogy van a szobában "valami" folyton afelé a bizonyos kép felé bámultam, és mikor felriadtam, olyan testhelyzetből keltem fel, amilyenben álmomban is feküdtem.

2012. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Kicsi voltam, (olyan félálom szerűség) kimentem a fürdőszobába fogat mosni, és amikor belenéztem a tükörbe magamat láttam, csurom vizesen, véres foggal mosolyogni...

Életem legrosszabb ,,élménye" volt :D

2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen nekem ezeknél százszor dúrvább álmaim vannak pl.odakint sötétség van még nappal is és körülöttem mindenki halott vértócsák voltak mindenütt!az emberekböl egyszerre ilyen fekete izé jött ki és körbe vett.......ez is durva de a többihez képest semmi!
2012. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
na kicsi voltam :Pmég azis vagyok..eddig 1volt megnéztem egy szülinapon: A kör2-öt na aztán 2hétig szenvedtem ezzel.. juj nemis akarok visszaemlékezni:D
2012. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 1x azt álmodtam, hogy darazsak, és dongók támadtak rám,és egy lapos barlangba futottam, az ajtaja rácsos volt, és rózsákkal teli. Mikor beljebb értem, aranyszínű kígyók ágaskodtak fel,és azt hittem végem,mikor mindegyik aranyszínű kígyó, meghajolt előttem! A rovaroktól megvédtek. Mikor beljebb értem, egy hosszú folyosót pillantottam meg,itt már ködös az álmom! Valamit őriztek,de nemtudom mit! Bárcsak tudnám,mit rejtegettek előlem. :D
2012. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hááááát nekem volt egyszer egy elég szar álmom.


Mentem egy sötét folyosón és odaértem egy elágazáshoz.

Az elágazásnál két irányba lehetett menni a jobb oldalon kinértem,nem volt ott semmi csak egy csukott rozsdás vasajtó.Egyszercsak kicsapódott, fellökött,de nem láttam ki vagy mi volt az csak az árnyékát olyan emberszerű bolt.

Elkezdett befelé húzni és ekkor ébredtem fel.

Azt nem tudtam mi volt a baloldalon.

2012. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy árnyék meg ragadott,és berántott? mekkora volt az ajtó mérete?
2012. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy árnyék volt csak annak a valaminek az árnyéka volt ami berántott az ajtón belülre egyébként egyszárnyú sima ajtó volt normál méretű talán kicsit szélesebb.
2012. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!