Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Lejjebb kifejtem.

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek ebben az álomfejtésben, de azért még is jobban, mint a jóslásban... Ma délután álmodtam (nekem már az is fura, mert délutáni alvásnál nem szoktam ámodni)... Szóval ismerek egy fiút kb egy éve... Együtt jártunk edzsére, d enm nagyon beszéltünk...csak mikor még réggebben volt wgy edzőtábor akkor... Nem rég rám írt és azót aminden nap beszélgteünk (fb-n sajna...). Azt álmodtam, h megint együtt vagyunk edzőtáborban (ami már lehetetlen lenne...) és ott tök jól elvagyunk , hülyéskedünk, csikizzük egymást megfogja e kezem én meg vissza (de csak úgy, h az öklömet???...)..aztán a seggemet is én ráütök e kezére de röhögünk rajta... MIkor felébredtem nagyon rossz volt, h ez nem történt meg.. Senkinek nem mondtam el... Persze neki sem... és mellesleg ez is nagy csoda mert ilyeneket mindig elmondok legalább 1 embernek... Amit még tudni kell: nem rég szakított velle a b.nője akit ismerek am, és szeretek, meg vigasztalgattam is (mármint a fiút), és, h ő 15 én meg 13...nagyjából ennyi... és egyszerűen nem hagy a godolat, mit jelenthet ez... Meg tudjátok mondani??
2012. aug. 3. 20:19
 1/6 DrGempa ***** válasza:
13 évesen ne akarjá még dugni,vagy ha nagyon akarsz állj be hozzám,majd én futtatlak.a részesedés fele az enyém,a maradék az enyém.
2012. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hahaha..álom!! érted?? ilyen eszembe se jutna...
2012. aug. 3. 21:26
 3/6 A kérdező kommentje:

és ráadásul sosem tudtam pasiként tekinteni ráá...és ilyne álmaim már sorozat szerűen is voltak...:SS

Más réggebbi'fiúkkla'

2012. aug. 3. 21:46
 4/6 anonim válasza:

Hát nyílvánvalóan érdekel téged ez a fiú, azért álmodsz vele ilyeneket, szeretnél közelebb kerülni hozzá. :)

Ha most szakított, akkor ne "nyomulj rá", légy vele megértő, segíts neki, vígasztald és ha már túllépett a lányon, szabad a pálya. :)

13 évesen még kissé óvatosan a 15 éves fiúkkal, tehát egyenlőre bőven elég ha a derekadon tartja a kezét.. ;)

2012. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen, de iagzából sztem nem tetszi, de lehet, h ez egy belső jel volt...
2012. aug. 3. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan belső jel volt. Én is szoktam ilyeneket álmodni. Nemrég én is ilyesmit álmodtam...
2012. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!