Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy beszéle...

Visszatérő álmom, hogy beszélek a nagyapámmal, aki már meghalt, és mindíg valami erőszakos dolog után "találkozunk" álmomban, soha nem értetem, mit mond, vagy csak hadovált, de most normálisan beszélt, lehet hogy tényleg Ő az, egy szellem?

Figyelt kérdés
Hogy mit mondott,az elég sokkoló,de most először válaszolt a kérdéseimre tisztán.Nem tudom,hogy csak én képzelem vagy ő az,és ilyen módon akar megszólítani.Soha nem tudunk beszélni 1-2 mondatnál többet,de eddig ugye az is értelmetlen volt.Vajon tényleg ő lehetett az,és igazat mondott?
2012. szept. 5. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mirol beszelgettetek pontosabban?
2012. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát,most épp meg kérdezett,hogy nem fáj-e a hasam,amit furcsáltam...Aztán én rá kérdeztem,milyen a menyország,végül is ki derült,hogy a másikban van.
2012. szept. 5. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos nagyon sajnalod hogy eltavozott,igy folyton ez all az eszedben,megviselt,ezert almodsz vele,majd idovel nem lesz problema;)
2012. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!