Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Brutális álom, ami előre...

Brutális álom, ami előre jelezte a bajt?

Figyelt kérdés
A macskámról álmodtam, egy fekete macska, az a helyzet hogy mostanába nincs annyi időm rá, és azt álmodtam tegnap éjjel, hogy jön hozzám a cica, de ellököm magamtól, majd újra jön, de már nem is ő, hanem egy nagyobb, torz félszemű szörny macska. Hihetetlenül ijesztő álom volt. Ez ébren történt már, hogy ma délután mentem a boltba, és a cicám, az ajtó elött feküdt, nagyon betegnek tűnik, ma egész nap nem csinált semmit, és alig tud mozogni, de semmi külsérelmi dolog nem látszik rajta, tudom gyerekes dolog, de valahogy félek tőle, nem is mertem be engedni a lakásba, és nem merek a cica arcába nézni, mert félek hogy azt az arcot látom.... mit gondoltok, én lihegem túl a dolgot, vagy mi lehet ez??
2012. nov. 16. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te idióta, ha beteg, akkor hívj egy orvost inkább, te meg kizárod szegényt? Micsoda gazda vagy te? Mindez egy tök random álom miatt.
2012. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
-.-" a lakásból zártam ki, a fűtött előtérben van a cica ... most már nem tudok orvost hívni, majd holnap reggel viszem el, nem vagyok hülye, csak ijesztő a dolog számomra. nem tudom mért kell igy reagálni
2012. nov. 16. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből inkább pont azt szűrném le, hogy törődnöd kell vele, mert nincs jól!!! Az álmod is erre utalt! Ez inkább egy előjel. A torz macska akit láttál, az a te cicád "beteg" énje én így gondolom! Vidd be és szeretgesd inkább, holnap pedig irány a doki!
2012. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) behozom :)
2012. nov. 16. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye egyetlen ezós sem lehet! Szegény valószínűleg beteg cicát kizárod, egy hülye, semmit nem jelentő álom miatt... Nem kéne mindenkinek engedni, hogy állatot tartson.
2012. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy foglalkozz többet a macskáddal!
2012. nov. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2012. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 wwe aj ***** válasza:
mi lett a cicával?
2012. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi van a cicával?
2012. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mi van a cicával?"


Lehet, hogy megdöglött már.

2012. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!