Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthetnek...

Szerintetek mit jelenthetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 álom amit nem értek,nem tudok rájönni..

az egyik tegnapi a másik mai.

A tegnapi:

Tudni kell hogy párom szüleivel nagyon xarba vagyok... ( ha még tudnátok milyen xarba... )

a lényeg: ültünk a kocsiba,párom anyja vezetett,apja elől ült,én és párom hátul. Beszélgettünk,jól elvoltunk,mentünk hozzájuk. Amikor beértünk az ajtón,mentünk a konyhába,az anyja fel az emeletre ( emeletes házuk van) és akkor az apja elkezdte mondani nekem hogy milyen rossz ez a házasság meg nem tudom. (33 éve házasok,tényleg nem a legjobb a házasságuk).és mondta h milyen szomorú meg ilyenek,meg segítsek neki... itt vége lett az álomnak,a lényeg hogy álmomban mintha kibékültünk (?!?!?!) volna,és semmi gond nem lenne..


a mai:

benne volt tesóm,én,anyu,és párom.

mentem a szülőszobára vagy valami olyasmi helyre,és kijöttem sírva hogy elvetéltem.közben megszületett a baba.

párom örült nagyon.Aztán utaztunk,vonaton. Ő vitte a kicsit a babakocsiba,és felszálltunk a vonatra. utaztunk majd leszálltunk,és nem találtuk a vonatot. felszálltunk egyre,de az nem indult,azaz azt hittük hogy az a vonat csatlakozik.. na mind1. ott aludtunk. aztán felkeltünk,és láttuk hogy mindenki megy a vonathoz,mi is össze szedtük magunkat és mentünk. felszálltunk a jó vonatra,és leszálltunk győrben,ilyen wellness helyen.ahogy bementünk,láttuk hogy jön be Rubint Réka,Bódi Gusztiék,Liptai Klaudia,Till Attila,stb...

anyu berontott oda elkezdett ordítozni,leállították a többiek,addig is sírtam és Bódi Margó vígasztalt meg.

Aztán beszélgettem Rubint Rékával,hogy miért nem szereti Béres Alexandrát,meg miért van vele rosszban stb... (adott egy jó receptet is :DD) valami töltött padlizsán volt az..

És itt felébredtem.

gyerekünk nincs. kicsit zűrzavaros,de vajon mit jelenthet??

Köszi aki elolvassa,és válaszol:)

sziasztok


2013. jan. 3. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a közeljövőben vagy hírességekkel találkozol vagy gyereked születik :D de egy álom nem feltétlen valósul meg.

az apja szomorú akkor valami miatt meghatódik vagy elkeseredik.

2013. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Aludtál.
2013. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!