Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Tegnap a két exemmel álmodtam, ma meg azzal a sráccal aki tetszik nekem. a két exes álomban az volt hogy az első exemmel voltam együtt éppen, de a második exemmel vitatkoztam hogy én megcsaltam amikor ő nem volt itthon, mire mondtam hoyg hát én még akkor nem is ismertem ne keverjen össze a volt csajával...


a maiban meg az volt, hoyg valaki azt mondta a srácról aki tetszik hogy van családja, pedig tudom hogy a valóságban nincs neki. meg beszélgettem vele álmomban, meg közös munkák volt, holott a melóban nem egy helyen vagyunk, így nincs esélyem vele beszélgetni


2013. febr. 10. 12:35
 1/2 Annatanta válasza:

Szerintem ez azt jelenti hogy a sráccal mindenképp fel kell venned a kapcsolatot, mivel az álmokon keresztül asztrális üzeneteket tudnak küldeni egymásnak az emberek. Valószínűleg, egy másik csaj küldte neked az üzenetet, hogy elrettentsen tőle.


Viszont lehet, hogy csak nem kellett volna annyi töltött káposztát enned vacsorára és akkor nem álmodnál ilyen hülyeségeket amik épphogy nem gruppenbe fulladnak.

2013. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezt két különböző éjszaka álmodtam, és semmi gruppenbe fajulás nem volt a dolgokban. Ugy terveztem hogy a srácnak aki tetszik készitek valentin napra csokit, náluk más szokások vannak mint nálunk, de most a héten elbizonytalanodtam egy picit hogy lehet mégse kéne mert mi van ha a többiek elkezdenek miatta piszkálni, vagy ilyesmi...
2013. febr. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!