Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmosok mostanában,...

Miért álmosok mostanában, lehetetlen dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl

- Egy ismerősöm bele szeretne fogni, egy új vállalkozásba, de semmi tőkéje nincs, ezért tőlem kér kölcsön 200Ft-ot.

vagy

A fitnessteremben vagyok, egy zseb nélküli nadrág van rajtam, és egyszer csak az edző odajön, és azt mondja, hogy a nadrágom zsebe, tele van vizes hajgumikkal. Erre megnézem, és tényleg így van.

Tegnap pedig azt álmodtam, hogy a járda szélén ülök a sáros hóban, körülöttem idegen emberek, egy kivételével, senkit sem ismerek, de azt az egyet meg utálom. Körülöttem éjszakai sötétség, csak egyetlen utcai lámpa ég, és én félek ettől a sötétségtől. Ám egyszer csak a lámpa zöldre vált, én elindulok át az úttesten. Mire átérek már, nyári alkonyatban sétálok, teljesen egyedül.


Azt is többször álmodtam mostanában, hogy eltévedek, és az emberek, akiket kérem, hogy segítsenek hazajutni, elkezdenek velem kiabálni, vagy szó nélkül hátat fordítanak.


A valóságban, van egy olyan problémám, hogy haragban vagyok valakivel, akit nagyon szeretek.

Lehet köze az álmoknak ehhez?


Ja, és nem szoktam telezabálni magam esténként.


2013. febr. 18. 21:41
 1/1 masni1 ***** válasza:

Szia!

Tudod, hogy az álom az agy rendezetlen játéka. Persze, hogy a lelkiállapotod befolyásolja. Amiket leírtál abból azt következtetem, hogy tudat alatt tudod, hogy Neked kellene tenni valamit, amihez nem fűlik a fogad, de azt is tudod, hogy ha megteszed helyreáll a világod. Sok sikert, és lépj!!!!

2013. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!