Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudná nekem mondani...

Valaki megtudná nekem mondani miért álmodok egy hete ugyanarról az emberről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 13:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Mit almodtal? Ha gondolod irj privit. Nem vagyok alomfejto csak erdekel.
2013. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudat alatt valamilyen formában foglalkoztat. Vagy ismered már vagy csak szeretnél vele megismerkedni. Én pl. egy hét alatt kétszer álmodtam egy olyan férfiról, akit még soha nem láttam sem képen sem élőben. Fogalmam sincs ki ez és hogyan jelent meg álmomban.
2013. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen,foglalkoztat nagyon az illető,szerintem a tudatalattid piszkálgat miatta,tán tetszik neked akiről álmodsz?
2013. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2013. márc. 19. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na azért,mert állandóan körülötte forognak a gondolatataid!Na és mit álmodsz róla?
2013. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CODE3 válasza:
100%

a legvalószínűbb, hogy erősen foglalkoztat az illető, bizonyára aggodalommal tölt el valamiért vagy hasonló okok.

Nekem volt egy időszak pár éve amikor minden egyes nap azt álmodtam, hogy ellopták a kocsimat! Nagyon féltettem egyébként is, és egy hónapig álmodtam ezt, majdnem beleőrültem!:D De semmi alapja nem volt Hála Istenkének! Remélem a Te esetedben sem lesz negatív vonzata!

2013. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat én is nagyon remélem:)) tulajdon képpen eléggé közel kerülünk egymáshoz az álmomban
2013. márc. 20. 22:57
 8/9 feheragyar válasza:
100%
egyszeru... valahol olvastam (es ott ilyen erdekessegek vannak ez meg igaz) az a szemely rad gondol elalvas elott tobbszor is
2013. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat :)
2013. márc. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!