Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?...

Mit jelenthet ez az álmom? Talán megálmodtam azt, ami egy esetleges forradalom kitörésekor történne? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy kitört az országban a teljes anarchia, felbomlott a rend, az emberek féltek, szinte átéreztem az álomban azoknak az embereknek a félelmét, akik annak idején a náciktól, szovjetektől bujdosva rettegve várták, hogy mikor cipelik el őket. Hiába nem éltem abban az időben, de átéreztem azoknak az éveknek a fájdalmait. Nagyon nyomasztó hangulatú álom volt, csak éppen nácik és szovjetek helyett a dühöngő, teljesen megőrült anarchistáktól, és a senkit sem kímélő rendőrségtől, katonaságtól félt. Én és pár ismerősöm egy faluban voltunk, ahová még "csak" részben jutott el a káosz. Az utcákon a sereg páncélautókkal vonult keresztül, vízágyúkkal ledöntve a menekülő polgárokat. Telefirkált és festékekkel lefújt autókból őrült anarchisták dobálták ki a rendőrökre a molotovkoktélokat, köveket és benzinbombákat. A feldúlt házak üresen álltak, az falubeliek mind padlásaikon és pincéikben rejtőztek el mindenféle házi "fegyvereikkel". Én és társaim egy, a falu mellett lévő vonatállomáson rejtőztünk el, de rendőrök találtak ránk, akikkel harcolnunk kellett. Mindez nagyon valóságos volt. Talán ilyen lenne egy esetleges forradalom, ha a nép fellázadna?

2013. márc. 16. 23:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a falu kinézetre is nyomasztó volt, beborult ég, erős szél fújta a szemetet és a leveleket az utcákon, az érzések nagyon valóságosak voltak, nem szívesen álmodnám újra ezt az egészet....
2013. márc. 16. 23:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy izgalmas álom volt. Felesleges többet beleképzelni...
2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehetséges hogy a jövőt álmodtad meg,de az is hogy csak egy furcsa képzelgés volt az egész..bármi is legyen,jelentése van..érdemes megnézni ezen az oldalon,hiszen az álmokból nagyon sokat meg lehet tudni!:)

[link]


Remélem segítettem!:)

2013. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!