Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez? Alvásparalízis?

Mi lehet ez? Alvásparalízis?

Figyelt kérdés
néha elalvás után rögtön felriadok és nem tudok mozogni. csak épp hogy löködni tudom magam.olvastam hogy az alvásparalízis egyik tünete,de neálam. nem jelentkezik a tobbi tünet mint pl a furcsa hangok a látomások hallucinácok meg hogy ugyérzem hogy ven valaki velem a szobába. pusztán nem tudok mozogni.
2013. márc. 23. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Velem pont tegnap történt meg, én a kezemet nem tudtam mozgatni. Ez az mikor az agyad már tudatánál van, de az alvási merevség még tart egy kis ideig. Ez is egyfajta paralízis, de sokan máshogy élik meg.
2013. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem elôször történt meg velem. volt már egészen kis koromban. kb6_7 szer volt,de egyszer sem voltak hallucináacióim. egyszer majdnem belefulladtam a párnámb(kicsi voltam) mert fejjel lefelé aludtam.
2013. márc. 23. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most 17 éves vagyok, és az alvási paralízisem 2012 júniusában kezdődött el. Azóta minden második vagy harmadik hónapban megesik. Éjszaka felkelek arra, hogy nem tudok megmozdulni, nem tudom kinyitni a szemem, rángatolózik a testem, és úgy érzem, mintha lenne ott valaki. Valamikor olyat is éreztem, hogy lebegek.

Nos, én akkor rögtön utána néztem:

Régebben a gonosz szellemek tettének titulálták ezt, de ma már orvosilag vizsgálják.

Én megszoktam már. Mikor ez történik, uralkodom magamon, nem félek és imádkozom, ami azonnal segít. Én hiszek az első feltételezésben.

Ezt tanácsolom neked is, de döntsél a te nézeted szerint, és akkor fordulj orvoshoz!

2013. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!