Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segitene nekem? Mit...

Valaki segitene nekem? Mit jelent az h mindennap ugynazt álmodom. állitolag szellemek csináljak ezt velem: midnig vki ölel szorosan hátulrol és nem enged el szoritsa a mellkasom. Elég iylesztő és hallom h halkan suttog a fülembe. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
küldel a francba és amikor átkarol robancsd ki magad.( nem szó szerint)
2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
olyankor kiabálok ..vagyis csak probálkozok pedig tudom h senki se hallja meg :( és már tudatos vok álmomban is, már tudom álmomban azt h ez csak álom ..de nagy nehzen midnig vhogy kiszabatitom magam..aztán felkell kelnem pár percre járkálok és aztán ha visszalaszok akk már nem jelenik meg ujra ..ja és sztem tök mindegy ha van e tükör aszobámba vagy nincs...
2013. márc. 25. 19:48
 3/17 anonim ***** válasza:
succubus
2013. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
te tudod egyáltalán mi az a succubus okos gyerek?
2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a helyesírásod az iLYesztő. Amúgy szerintem alvásparalízis lehet, ami azt jelenti, hogy van egy problémád, ami nagyon nyomaszt és így jön ki.
2013. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Ráfeküdtél a magyar nyelvtan könyvedre, az nyomja a mellkasodat. Tedd a fejed alá.
2013. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Huh,nekem volt egy olyan ,,álom'' már ha az volt,hogy teljes sötétséget láttam,mintha egy koromsötét szobába lennél,és éreztem,hogy valaki megfogja a kezem!Mintha ébren lennék,úgy!Nem vagyok egy rémálmoktól visítozós ember,de akkor felpattantam,és kiabálni szaladtam az öcsém ágyába!Alig tértem magamhoz!Ilyet még nem éltem meg!Meg egyszer,talán félálomba azt hallottam,hogy valaki azt suttogja,hogy,,halál''
2013. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
na látom megy a beszólás ezen az oldalon is...ha nem tudtok a kérésemre válaszolni csak beszólni akk ink ne írjatok hozzá semmit! csak azért h írjál vmi bunkóságot ezzel csak magadat járatod le bunkókám... ja és attól h felcserélem a betűket az nem helyesírási hiba..pff..idióta ..bárki is vagy ott a túloldalon..
2013. márc. 26. 04:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is paralízis volt!Az mindig rémes álmokkal jár,bár én olyankor-szerencsére már rég volt-sötétséget látok
2013. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Pharaon ***** válasza:

Ha tényleg alvási paralízis akkor az úgy néz ki, hogy nyaktól lefelé ki vagy kapcsolva és nem tudsz megmozdulni.

Előfordulhat, hogy közben lényeket hallasz magad körül.

De én inkább örülnék ennek, kihasználnám és beszélgetnék velük.

Mellesleg a tudatos álom is véleményem szerint egy jó dolog, ott bármit kipróbálhatsz amit csak szeretnél.

Alvási paralízisből meg akár lehet asztrális utazást is létrehozni. Röviden arról van szó, hogy amíg alszol elhagyhatod a tudatoddal a tested, de közben végig kapcsolatban maradsz vele. És ellátogathatsz bármilyen földi helyre, de akár nem földire is.

2013. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!