Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Furcsa...

Mit jelent ez az álom? Furcsa érzéseim vannak utána.15/L

Figyelt kérdés

Már 2-3szorra álmodtam azt hogy terhes vagyok. És a baba veszélyeztetett. El akarták venni a babámat, és én védtem, próbáltam menekülni a "fogvatartóimtól" de senki sem segített. Legutóbbi éjszakán pedig kiderült hogy terhes vagyok. Közben szűz... és én nagyon abortusz ellenes vagyok, de álmomban felmerült hogy elvetessem. Anya meg nem engedte. Meg is született a baba, és rendesen éreztem a kezemben, a mellkasomon. Egy pici drága apróság volt, és boldogságot éreztem.


Mióta ezt álmodtam és rágondolok a kezemben érzem a babámat.... nagyon érdekes. Ahogy leírom ezt és belegondolok érzem őt...

Már olvasgattam utána sok helyen hogy mit jelenthet, de értelmes választ seholsem találtam.



2013. ápr. 2. 00:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy abba az álomba, amiben el akarták tőlem venni, kivették a vesém. Volt egy frissen össze öltött seb a hasamon. És fájt de nem érdekelt csak a babám.
2013. ápr. 2. 00:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes választ itt se fogsz kapni az itteni mágusoktól se, mert az álomfejtés egy kamu tudomány, az emberek átverésére jó, nem a segítésére.
2013. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem láttad véletlenül a Twilight-ot? (negyedik rész) Szerintem normális, foglalkoztat a gondolat (biztos szeretet is a kisgyerekeket) és biztos a hormonális változások is közrejátszanak.
2013. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!