Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álom általában a vágyunkat...

Az álom általában a vágyunkat jelenti?

Figyelt kérdés
Akiért odavagyok már egy ideje, de nem merek lépni felé, vele álmodtam..akárhányszor felébredtem, utána folyamat csak vele álmodtam, mindig mást, de általában a csók mindig benne volt... mit jelenthet?..köszönöm

2013. ápr. 22. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szokták mondani hogy az álom az aznapi dolgok feldolgozása másmilyen formában, de szerintem jelentheti a vágyainkat sőt én olyat is tapasztaltam mintha a tudatalattim üzenne nekem.
2013. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy általában, de volt itt egyszer egy olyan kérdező, aki hónapok óta valami horrorosat álmodik, pedig azt mondja, nem is szokott horrort nézni, se olvasni. Amúgy a kérdés kifejtésére nem válaszolnék, szerinted mit jelenthet?:)
2013. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, na jó, sokat gondolsz rá, ennyi:):)
2013. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent, de lépj felé, az lesz a legjobb.
2013. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így igaz! Akkor vannak ilyen álmok mikor sokat gondolunk egy személyről,de nem csak akkor vannak vissza térő álmok,hanem akkor is mikor valamin sokat elmélkedünk vagy ha a tudatalattink figyelmeztetni akar valamire.
2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az álom az egyik nyelv, ahogyan a tudatalattink, az ego nélküli, tiszta énünk próbál szólni hozzánk.. akkor is ez történik, mikor megérzünk előre valamit, ami még nem történt meg. meg amikor lelkiismeret furdalásunk van, akkor is a tudatalattink szól hozzánk..
2013. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg a frusztrációinkat...
2013. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,én is így vagyok,van egy kiszemeltem,de nyuszi vagyok,ráadásul elég ritkán látom!Sokáig álmodtam róla,mindig rá gondoltam,de nekem csók,ilyesmik nem voltak benne,ellenkezőleg,az álmomba elérhetetlennek tünt!Mostanában is gondolok sokat rá,mégsem álmodok róla,és nem értem miért,de bezzeg számomra érdektelen személyekkel,akiket alig ismerek,azokkal igen!Te azért álmodsz vele,mert sokat agyalsz rajta,vágyálmaid vannak,így nevezik ezt!A kiszemeltedet ha jól értem nem túlságosan ismered,szóval nem is beszéltél vele?
2013. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egyszer kommunikáltunk, ráírtam hogy megakarom ismerni, aztán egy jót beszélgettünk, aztán utána csak 7nap után írtam rá, de akkor nem írt vissza... :/ és ez már nem mostanában volt... :/
2013. ápr. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!