Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy visszatérő álom. Mit jelent?

Egy visszatérő álom. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Embereket mészárlok. Ismerteket, ismeretleneket. Ilyenkor hatalmas erőm van. Mintha ez lenne a feladatom, mint egy démonnak, vagy ördögnek. Kissé viszont a dühömet is töltöm ki. Tehát élvezem a munkát amit csinálok. Egyértelműen nem rémálom. Ébred is ez jár a fejemben, ölhetnékem van, haragos vagyok. Az álom egy megoldást mutatna?
2013. ápr. 22. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
pszichiáter. Ha te nem mész, akkor reméljük ezt az irásod lenyomozzák a zsaruk.
2013. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem olyan gáz ez, hogy ilyet álmodsz még nem vagy rossz ember.

választ adni sajnos nem tudok, mert még én is keresem, de ha tudok segíteni írok:)


én azt álmodom, hogy terhes nők gyerekeit veszem el, vagy a már megszületetteket ölöm meg. közben semmi rossz hajlam nincs bennem, a gyerekeket is imádom.

csak gondoltam leírom, hogy tudd hogy nem vagy ezzel egyedül

2013. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez szokás kérdése. kezd el kisimítani, ami összegyűrődött. ha máson járatod az agyadat tudatosan, majd automatikusan is olyanok jutnak eszedbe.
2013. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
00:05-nek: Értelek. De a helyzet az, hogy én ezt nem csak élvezem, hanem ébren is ez jár a fejemben. Ma amikor vezettem hazafelé annyira embert láttam... és akkora haragot keltenek... tudom, hogy csak rájuk kellene húznom a kormányt, de az autó is összetörne, meg még nagyobb gond, hogy lehetséges, hogy börtön várna. Ezért csak bemutatok mindenkinek, meg néha anyázok. Különösen azok ébresztenek iszonyatos dühöt akiknek a szemébe nézek, ők pedig visszanéznek. Nem tudok okot mondani, de félelmetes haragot érzek ilyenkor, meg persze hatalmas erőt is kapok. Hogy miért azt nem tudom, de nagyon nagy ölés szomjam van. A sok ember láttán néha még a kezem is beleremeg. Jah még azt tudom hogy FŐLEG a 40 év felettiek váltják ki. Meg persze igazságtalanságot érzek, hogy nem adhatom meg, azt amit érdemelnek
2013. ápr. 23. 19:17
 5/7 poipet02 válasza:
nézz kevesebb horrorfilmet.
2013. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy nem kell leírnom, mert nem néztek hülyének, de akkor jó: Poipetnek: Most szó szerint azt írom, amit az előző kommentembe akartam: ".....egyébként nem nézek horrorfilmeket, és nem játszok videójátékokkal, szóval ha....." . Parancsolj
2013. ápr. 23. 21:05
 7/7 poipet02 válasza:
Bocs, csak 1 ötlet volt :)
2013. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!