Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig egy sráccal álmodom...

Mindig egy sráccal álmodom azt hogy csókolózunk és hogy rájön sokat veszítene ha nem jönne velem össze. Lehet ennek köze a jövőhöz? Vagy ez az álom mire akar figyelmeztetni, rávilágítani?

Figyelt kérdés
Az előzetese az hogy nagyon fontos nekem és már sokszor elutasított, de én egyszerűen nem tudom elfelejteni..!
2013. aug. 7. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
==> szexuálisan vonzódsz a sráchoz.Gondolom nem mondtam újat, de ne akarj mindenféle jövőcuccost belekavarni.Ezen kívül semmit sem jelent.
2013. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez azert lehet, mert nagyon sokat gondolsz ra, szerintem nem erdemel meg ha mar tobbszor is elutasitott, es te meg mindig...holott valaki massal boldog lehetnel.
2013. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék semmit sem belekavarni,de hallottam róla hogy az álmaink fontos szerepe van..

És igen,lenne más.. csak felejteni nehéz :)

2013. aug. 7. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!