Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy álomfogóm, és van egy...

Van egy álomfogóm, és van egy másik, amit odaadtam másnak. Egy ideig az is nálam volt. Lehetséges hogy kapcsolatban állnak egymással és lehetnek közös álmok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy álomfogóm, és egyik ismerősömnek is vettem egyet. Nem ugyanolyan, de mégis egy 2 hónapig nálam volt. Lehet-e az, hogy valahogy a kettő között kapcsolat alakult ki, és emiatt néha, a személy akié a másik álomfogó, szerepel az álmomba, és hallom a hangját de nem látom ? Mert mostmár nem először fordul elő. A házukban is jártam előző este álmomban, és teljesen valóságos volt...Mintha tényleg ott lettem volna. De neki csak a hangját hallottam. Szóval :/ lehet ilyen ? Vagy HA nem, akkor ez mi ?

2013. aug. 15. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti már LAN-ban nyomjátok az alvást. kemény!
2013. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen xD...
2013. aug. 15. 11:03
 3/4 anonim válasza:
ha az ágyatok fölöt van akkor igeen... de az álomfogó arra jó hogy elfogja a rossz álmokat ugyhogy szerintem ez valami más :D ha egyéb kérdésed van írj nyugotan :)
2013. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.


(Mellesleg nekem van 3... semmit nem segítnek!... de jó dísznek :) )

2013. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!