Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy furcsa álmom. Szerint...

Volt egy furcsa álmom. Szerintetek mit jelenthet? Lent megtalálod a többit.

Figyelt kérdés

Szóval az álmodtam, hogy exbarátnőmmel (akit még amúgy nagyon-nagyon szeretek, és az álom előtt 2 nappal beszéltünk újra) kibékültünk, de ilyen furcsa módon, az utca végén voltunk ahol lakom, és ahová gyerekkoromba sokat jártam focizni. Ölelgettem, puszilgattam, de nem éreztem azt, hogy ő is legalább annyira örülne a kibékülésnek. Az után meg megtetszett neki apukám (akivel nagyon rossz a kapcsolatunk, mondhatni, hogy utálom) odament és megcsókolta. Fater meg vissza.. És én nagyon féltékeny voltam ezért.

Nagyjából ennyi lenne, ennyire emlékszem. Jól jönne egy pici segítség. Mindenkinek megköszönném.



2013. szept. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak féltékeny vagy, valószínűleg elnyomod magadban, és ezért nem is nagyon veszel tudomást róla.
2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tegnap tv-t néztél, ott volt valami ilyen, hogy valami színésznő az exének az apjával jött össze, és a tudatalattid meg "beleflashelte" a barátnődet az emlékeidből.
2013. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem néztem filmet, és nem is arra voltam kíváncsi, hogy miért álmodhattam ezt

engem a jelentése érdekel..

2013. szept. 17. 17:59
 4/6 niggamaci ***** válasza:
100%

mivrl meg mindig szereted ezert az almod "megmutatta" a vagyadat azaz vissza akarod szerezni ot.

de benned el melyen az a tudat is hogy o mar mast szerethet /aka feltekenyseg/ es ezt a rossz reszet is bemutatta az almod hogy o elhagy teged.

negativ a kapcsolatod apukaddal es ezert szerepelt az almod negativ reszeben

ja es az utca vege: a helyhez kapcsolodnak pozitiv elmenyeid igy ezert voltal a lannyal pont ott.

tehat az almod most pozitiv es negativ dolgokat mutatott neked :)

remelem valamit sikerult segiteni c:

2013. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok, nem filmben volt, valami hírek, vagy bulváros magazinműsor. Megan Fox rémlett, de rákerestem, és elvileg nem ő; na de mindegy, már nemtom:)
2013. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok nagyon gyakran vágyakat és félelmeket mutatnak. Tehát azért álmodtad ezt mert szeretnél vele összejönni, mert szereted, de úgy érzed hogy ő nem szeret vagy pedig ettől tartasz, és mivel apukáddal nem vagytok jóban ezért az agyad egy ilyen félelmet generált, hisz mégiscsak egy embernek az lehet elég nagy baj, ha az ember akit szeret egy másikért elhagyja, ráadásul olyanért aki még ellenséges is, az még rosszabb. Szóval az álom mutatta a ragaszkodásodat, a vágyadat, de aggódásodat is, ezért ilyen félelmen alapuló dolgot produkált.
2013. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!