Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha egy fiúval...

Mit jelent, ha egy fiúval álmodom? 14/L

Figyelt kérdés

Már kétszer is egyik osztálytársammal álmodtam, pedig nem vagyok belé szerelmes... Először azt álmodtam, hogy kisbabát várok tőle, és az álom alatt tök boldog voltam. Mikor feébredtem, már inkább furcsának godoltam az álmot, de amíg tartott, addig szép volt.

tegnap este pedig azt, álmodtam, hogy járok vele, és megpuszilta az arcom, meg minden, és most is tök boldog voltam... Aztán felkeltem, és megint ilyen hülye érzésem volt... Régen tetszet, és el is mondtam neki, de ő nemet mondott... Akkor nem is "kerültem a padlóra",m sőt megnyugodtam... Nem vagyok belé szerelmes, és nem is tetszik. Mit jelent ez? Vagy csak furcsa álom?



2013. nov. 3. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
azt, hogy viszketsz:D
2013. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt valami vonzalmat érzel iránta .
2013. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
Porzik a p*nád
2013. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Tudat alatt bírnád a kígyócskáját.
2013. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok belé szerelmes, és nem is tetszik."

De.

2013. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet h csak magadnak nemakarod bevallani h tetszik :) de amugy fogj egy álmoskönyvet és nézd meg h mit jelent:)
2013. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
FELEJTSD MOST ROGTON AZ ALMOSKONYVET!!!
2013. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nee álmoskönyvet... Írj nekem privátot, ha érdekel pontosan a dolog.
2013. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!