Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megfejtené az álmomat?...

Valaki megfejtené az álmomat? F/17 (tenger, hajó, barátok, )

Figyelt kérdés
Álmomban a májusi szavazásra indultam (itt már 18 vagyok)az óceánon át egy sziget csoport felé gyönyörű idő , minden szép színes a tenger lágyan hullámzott, bárányfelhős volt az ég,minden nagyon békés volt .Egy kisebb hajón utaztam 2 legjobb barátommal ,a hajó félig elvolt süllyedve ezért lábunk a víz alatt volt így áztattuk magunkat a kellemes vízben,de a hajó ugyanúgy haladt tovább .az úton vidáman énekeltem ,barátaim pedig jóízűen nevettek.majd kedélyesen beszélgettünk vártuk az érkezést.A családom és más barátaink meg a barátaim családja már ott voltak a szigeten mikor megérkeztünk.Piros és zöld toi-toi wc-ékben lehetett szavazni :D [az egyik barátom kicsit bánatosabb volt,a másik vidámabb és az éneklésben is bíztatott.

2013. dec. 24. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Toi-toi wc xd am szerintem semmit sem jelent hacsak nem visszatérő álom... Ha az akkor az azt jelenti h toi toi wc-ékben akarsz szavazni 18 évesen meg h a barátaiddal akarsz hajozni:D
2013. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!